Головна Новини шоу-бізнесу Q-SYS озвучує новий Duty Free в аеропорті «Київ» (Жуляни)

Q-SYS озвучує новий Duty Free в аеропорті «Київ» (Жуляни)
Неділя, 03 грудня 2017, 06:00

 

 

Duty Free, міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни)

 

Це оновлений Duty Free у міжнародному аеропорті «Київ»(Жуляни). Крім ребрендингу, реконструкції, ремонту й розширення асортиментів зміни торкнулися технічної частини Duty Free. Інтеграційна платформа Q-SYS була обрана як основу майбутньої системи озвучування, контролю й керування Duty Free, з покроковою реалізацією необхідних функцій.

Першочерговим завданням замовника було фонове озвучування чотирьох магазинів у різних точках зони вильотів на основі однакового контенту. Для цього минулого обрані центральний процесор Q-SYS Core 110f і рама розширення I/O Flex, які дозволили передати аудіо й контроль на велику відстань із використанням локальної ІТ-інфраструктури. Установка в серверній шафі зажадала економії простору, тому чотириканальні трансляційні підсилювачі QSC SPA-4-100 у виконанні 12 U ідеально підійшли для передачі сигналу на акустичні системи. Дизайн приміщень також зіграв свою роль, тому частина магазинів були озвучені корпусними настінними акустичними системами QSC AC-S6T, а інша частина – стельовою акустикою QSC AC-C8T-nb серії Acoustic Coverage.

 

 

Усі монтажні роботи із прокладки кабелю й установці акустичних систем були виконані інтеграційної ІТ-компанією Expert Solutions Service, обслуговуючої Duty Free, а дизайн системи й фінальне настроювання – інженерами компанії Реалмюзік. Для керування системою фонового звуку адміністратором Duty Free був розроблений простий і доступний інтерфейс на ПК із використанням брендированої колірної гами й логотипу.

 

 

«У процесі ухвалення рішення про звукову систему з керівництвом Duty Free ми могли вибрати більш простий варіант із використанням класичних інсталяційних мікшерів. Однак, коли ми зрозуміли, які переваги дає використання Q-SYS, ми зробили вибір на користь цієї платформи», – коментує Віталій Левандовський, директор Expert Solutions Service. – У наших планах — інтеграція звуку в Duty Free із системою оповіщення аеропорту, реалізація службового зв'язку на Q-SYS, автокомпенсація фонового шуму в системі озвучування, запуск різного контенту в магазинах... Крім цього, ми вже думаємо, які прості функції керування устаткуванням у магазинах ми передаємо на Q-SYS. Адже для цього досить просто зробити невеликі зміни в дизайні системи й інтерфейсі користувача й використовувати інтерфейс GPIO, без необхідності покупки додаткового устаткування».

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер