Головна Новини шоу-бізнесу Навчання на заводі Chain Master (Айленбург, Німеччина)

Навчання на заводі Chain Master (Айленбург, Німеччина)
Вівторок, 05 грудня 2017, 06:22

 

 

Про високий рівень кваліфікації технічних фахівців «Лайтек» добре відомо її клієнтам. Саме тому, коли мова йде про складні технологічні проекти, то професіонали компанії впораються з непростим завданням і нададуть комплексне рішення.

Так відбувається тому, що компанія «Лайтек» інвестує в своїх співробітників, опікуючись про рівень їх підготовки, постійно підвищуючи скіли на навчальних програмах і тренінгах.

У листопаді цього року її співробітники Павло Руднєв і Андрій Андруш були відряджені у Німеччину, на завод Chain Master (м. Айленбург) для проходження навчання «Практичний курс по електричних ланцюгових лебідках і системам керування Сhain Master».

По оцінці Павла, після навчання проектні рішення для театрів і інших сцен, що мають особливі вимоги до несучих конструкцій, стануть більш технологічними, завдяки застосуванню ланцюгових лебідок Chain Master. Знання систем моніторингу й програмного забезпечення XYZ дозволить розробляти системи керування, варіюючи комплектацію залежно від завдань і бюджету.

 

 

Завдяки пройденому навчанню, інженер сервісу компанії «Лайтек» Андрій Андруш, будучи сертифікованим фахівцем Chain Master, тепер може виконувати:

  • повну перевірку працездатності лебідок: гальмової системи, муфти зчеплення, припустимого зношування ланцюги й інших вузлів і механізмів;
  • оформлення паспортів, згідно з вимогами заводу;
  • діагностику проблем;
  • консультації по періодичному обслуговуванню даного устаткування.

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер