Головна Новини шоу-бізнесу Басовий комбік Ashdown AAA-60-10T

Басовий комбік Ashdown AAA-60-10T
Понеділок, 04 грудня 2017, 07:03

 

 

Ashdown AAA EVO 60-10T – це легкий і багатофункціональний басовий комбік з потужністю 60 Вт із одним 10-вдюймовим динаміком Ashdown.

60-10T оснащений пасивними й активними входами, овердрайвом (ламповий емулятор), збалансованим виходом XLR-DI, а також високочастотним динаміком, що робить його дуже практичним комбо для репетицій, невеликих концертів і багато чого іншого.

В AAA EVO 60-10T є опція підключення зовнішнього кабінету, щоб перетворити цей практичний підсилювач у гідну установку.

AAA EVO 60-10T оснащений контролем рівня AUX для лінійного входу, а вихід для навушників також передбачений для безшумних занять.

AAA-60-10 має простий 3-смуговий еквалайзер для тонкого настроювання тону, а функція Apptek дозволяють гравцеві суттєво розширювати можливості підсилювача.

 

 

Завантажите додаток Ashdown`s signature ABM Pre App (доступну через Agile Partners Amp Kit) на свій MAC, Ipone або Ipad і включите неймовірні можливості, через функцію Apptek ви одержуєте з величезного діапазону ABM, включаючи Sub Harmonics, Tube Drive, Compression і Comprehensive 7 Band EQ, і в такий спосіб преутворюючи цей маленький підсилювач у справжню бас машину.

Щоб завантажити додаток Ashdown через Agile Kit Amile Kit перейдіть по цьому посиланню.

Дивлячись на Ashdown AAA EVO Range помітно, що він був підвищений до преміального рівня з покриттям Tolex, і стильної темночервоною тканиною на фасаді.

Ashdown AAA EVO Range підтримує якість складання й довговічність, використовує нові легкі матеріали, які скоротили вагу, але не тон.

 

Інформацію надала компанія «Гітарний шоп Kamerton»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер