Головна Новини шоу-бізнесу Dexibell VIVO S1 — безкомпромісна якість та ультра портативність

Dexibell VIVO S1 — безкомпромісна якість та ультра портативність
Четвер, 07 грудня 2017, 06:21

 

 

Італійська компанія Dexibell представляє ультра портативну версію цифрового піаніно Dexibell VIVO S1 з безкомпромісною високою якістю звучання лінійки VIVO. На борту нового S1 працює чотирьох ядерний процесор, що лежить в основі технології VIVO T2L.

Dexibell VIVO S1 — технологія True to Life

Нова технологія T2L (True to Life), спеціально створена для фортепіано VIVO — це те, що ми називаємо симбіозом інновацій, розробленим для підвищення темперної достовірності та звукової реактивності для множинних артикуляцій піаніста. Тож операційна система інструменту настільки швидка, що забезпечує найнижчу затримку з усіх досягнутих на сьогоднішній день. І як не дивно, але вся ця високотехнологічна потужність старанно упакована в доладний алюмінієвий корпус вагою всього 8,5 кг. Саме завдяки компактності інструменту – Д109xГ24xВ9(см), та надзвичайно малій вазі, його, безсумнівно, зручно переносити. Для цього передбачений дуже зручний спеціальний футляр S1 з лямками, який можна носити як рюкзак.

 

 

Мініатюрна досконалість VIVO

Мініатюрна досконалість VIVO S1 має таку ж поліфонією на 320 голосів та 68 клавіш із першою нотою А (ля) як і у великих 88-клавішних інструментів. Тож, не дивлячись на зменшену вагу та розмір, у користувача все одно виникатиме відчуття «справжнього» піаніно. Функція “Virtual Damper” надає моментальний доступ без потреби в реальній демпферній (правій) педалі. Що в свою чергу дозволить швидко провести потрібні налаштування та грати, не турбуючись про додаткові педалі та роз’єми. Виробник також подбав і про опцію живлення від батарейок, а не тільки від мережі, завдяки чому надається можливість грати, практично, де завгодно.

 

 

Професійні функції запису/відтворення аудіо, забезпечують користувачеві більше свободи для творчості, дозволяючи записувати своє виконання або грати під супровід аудіо треків. Розширені можливості VIVO S1 включають USB Host/Device з використанням USB/MIDI-конвертера. Це дозволяє використовувати інструмент для повноцінного запису в домашніх умовах, і що не менш важливо, для запису «на ходу». Отже все, що вам знадобиться для професійної творчості – це S1 та ноутбук… і, власне, це все!

 

 

Dexibell VIVO S1 незамінний помічник для музикантів

Як показує практика, кожен розбірливий музикант потребує найякісніших звуків:

  • фортепіано та електронне піаніно;
  • орган та інструментальний звук;
  • синтезатори, педи, струнні плюс розширення SF2.

Тепер це все доступно в піаніно найвищої якості, з наймініатюрнішим та найлегшим корпусом, який можна легко переносити, на відміну від традиційних важких сценічних піаніно.

 

 

Dexibell VIVO S1 стане незамінним помічником для професійних та вуличних музикантів, для студентів і подорожуючих музикантів (наприклад, під час гастролей). Ідеально підійде для музикантів, що мешкають і працюють в густонаселених містах – адже його можна возити з собою на велосипеді, в метро, поїзді тощо. Зручний для весільних музикантів (можна взяти з собою портативний динамік на батарейках та S1, і грати, буквально, де завгодно, не прив’язуючись до розеток). Справжній порятунок для шкіл та коледжів, яким необхідно постійно переміщувати інструмент, однак вони не бажають поступатись якістю. Справжня знахідка для музичних продюсерів, композиторів-пісенників, в це далеко не весь перелік…

 

 

Отже, безкомпромісна висока якість та ультра портативність, що забезпечується з цифровим піаніно Dexibell VIVO S1, відіграє велике значення у сучасному сьогоденні.

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер