Головна Новини шоу-бізнесу Високоякісні вакуумні лампи для гітарних підсилювачів JJ Electronic (Словаччина)

Високоякісні вакуумні лампи для гітарних підсилювачів JJ Electronic (Словаччина)
П'ятниця, 08 грудня 2017, 08:14

 

 

Словацькі лампи JJ Electronic (колишня Tesla) по праву вважаються одними із кращих у світі. Усі матеріали, які використовуваються у виробництві радіоламп JJ Electronic (Словаччина) відповідають самим строгим вимогам до якості.

У виробництві ламп фундаментальною передумовою для одержання кращих результатів виробництва є дотримання максимальної високої механічної точності у межах ±0,02 мм.

Перед складанням усе компоненти ретельно очищаються при допомогою таких методик, як ультразвукова ванна або хімічне очищення, а також отжигом в атмосфері інертного газу (водень, азот).

Кожний компонент внутрішньої системи лампи перед складанням проходить ретельний огляд. Потім вони направляються для герметизації в скляній оболонці. Під час процедури герметизації, температура скла в місцях наскрізного з'єднання повинна контролюватися й з'єднання загартовуються поступово, щоб полегшити теплове навантаження на них.

Далі, у зібраних скляних колбах відкачують повітря за допомогою механічних і дифузійних вакуумних помп. Під час цього процесу на катод наноситься спеціальне покриття для створення емісії. Усі внутрішні деталі нагріваються високочастотним теном, щоб виключити наявність часток пилу. І, нарешті, активуються поглинаючі кільця – вони поглинають будь-який залишковий газ усередині скляної колби.

Кожна лампа потім проходить електричні випробування для всіх параметрів, що є ключем до бездоганної її роботи й відмінному звучанню. Зокрема, ці параметри містять у собі: характеристики витоку, внутрішній рівень вакууму, можливість емісії катоду, напругу розжарення й рівень струму, що тече, насичення аноду, мікрофонний ефект та інші.

Щомісяця відбираються випадкові зразки з виробничої лінії для випробувань – 5000 годин при номінальних умовах або 1000 годин при максимальних рейтингах.

В асортиментах JJ Electronic доступні усі найбільш популярні моделі радіоламп як для гітарних підсилювачів, так і рок-фай лампових пристроїв. Доступні лампи попереднього посилення (12AX7, 12AT7, 12AU7), а також підібрані набори ламп для підсилювачів потужності (6V6s, EL84, EL34, 6L6GC, KT77, KT88).

Цікаві новинки:

  • Лампа 12BH 7-А для використання у вихідному каскаді стерео підсилювачів для навушників, а також у популярні останнім часом малопотужних гітарних лампових підсилювачах таких як Blackstar HT5, Suhr Corso, Hughes & Kettner Tubemeister 5.
  • EL844. Це зовсім нова лампа, яка має потужність розсіювання у 9 Вт і годиться в якості заміни стандартної EL84 на більшості підсилювачів. Вона має дуже гладкий м'який брейкап як і в EL84. Вона відмінно підійде для більшості катодних підсилювачів з фіксованим зсувом (bias): Orange AD, Vox AC, Laney VC, Crate V і VC, включаючи підсилювачі Palomino, Budda, Fender Blues і Pro Junior.
  • Сучасна лампа-випрямляч (rectifier tube) JJ GZ34S підходить для підсилювачів усіх років випуску, що мають у якості випрямляча аналогічну модель від інших виробників, можливо маркіровану і як 5AR4. Крім усього, дану лампу можна використовувати в підсилювачах Mesa Boogie Dual/Triple Rectifier замість штатних 5u4gb, якщо ви прагнете в режимі лампового випрямлення одержувати менше осідання по гучності й тембру (щось середнє між діодним і ламповим режимами).
  • Лампа преамп E88CC (Gold Pin). Використовується для Hi-Fi устаткування/лампових мікрофонів, європейський еквівалент моделей 6922/6DJ8. По звучанню відрізняється дуже рівною серединою й деталізованим верхом. Модифікація з позолоченими контактами.

 

Інформацію надала компанія «Соло»,

 

І українська мережа
мультибрендових магазинів
музичних інструментів «JAM.UA»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер