Головна Новини шоу-бізнесу Нова інсталяція MAG Hornet 12 в Україні

Нова інсталяція MAG Hornet 12 в Україні
Неділя, 10 грудня 2017, 09:34

 

 

Нещодавно в м. Луцьк (Україна) після реконструкції відкрився торговий центр «Промінь». Тепер це сучасний молл з безліччю магазинів, ресторанів і розваг, серед яких, зокрема, і 5-зальний кінотеатр «Multiplex», повністю обладнаний акустичними системами MAG Cinema.

Одна з родзинок оновленого торгового центру — великий концертний зал. Особливість цієї локації в тому, що вона розташовується в найбільшому залі кінотеатру «Multiplex», і тому поєднує в собі і концертний, і кінотеатральний зали. Для звукового забезпечення всіх заходів — виступів і концертів, які тут проводяться — в залі була встановлена потужна система, в основі якої — лінійний масив MAG Hornet 12.

Концерт-хол в ТЦ «Промінь» — вже друга інсталяція лінійного масиву MAG Hornet 12 в Україні. Зал вміщує 769 глядачів і зараз це найбільший і найсучасніший концерт-хол в усьому місті. Це двоярусне приміщення з партером і балконами, де під час концертів для розміщення глядачів задіяні обидва яруси, на відміну від режиму кінозалу.

Основною звуковою системою для концертного залу було обрано лінійний масив MAG Hornet 12. Щоб розрахувати акустичні властивості приміщення і перевірити відповідність їм обраної конфігурації, була створена 3D модель приміщення за допомогою програмного комплексу EASE 4.3.

Отримані показники основних параметрів розрахунку підтверджують, що при заданій конфігурації в залі рівномірно розподіляється звуковий тиск на різних частотах, а також досягається оптимальне значення коефіцієнта розбірливості мови.

Портальна система в залі представлена двома кластерами лінійного масиву MAG Hornet 12 по 6 модулів на сторону, в той час як підтримку в низькому частотному діапазоні забезпечують 8 сабвуферів MAG Hornet Sub 18. Все це — пасивні акустичні системи, для посилення яких використовуються продукти компанії Powersoft X-серії. За допомогою цих цифрових підсилювачів звукова система може бути оптимально налаштована і адаптована під акустичні властивості приміщення.

Як системи затримки в залі встановлено 4 модулі активного лінійного масиву MAG Fly 6 з фіксованим вертикальним кутом розкриття. Так звуковий тиск розподіляється рівномірно по всьому залу — це забезпечує комфорт глядачів на всіх рядах, включаючи місця і в партері, і на балконах.

Моніторна лінія представлена активними системами MAG Focus 15А, необхідними для створення незалежного балансу звуку на сцені.

З моменту відкриття залу в ТЦ «Промінь» вже пройшли кілька концертів: Pianoboy з камерним оркестром, група ТІК, комедійне шоу «Ліга Сміху» і постановка театру-студії імпровізації «Чорний квадрат». Концертна програма набирає обертів, а у вільний від заходів час тут працює кінозал в звичайному режимі.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»,

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер