Головна Новини шоу-бізнесу Огляд нових студійних моніторів JBL LSR705P, JBL LSR708P

Огляд нових студійних моніторів JBL LSR705P, JBL LSR708P
Вівторок, 19 грудня 2017, 06:27

 

 

Акустичні монітори ближнього поля – точні студійні прилади, від яких залежить правильність сприйняття аудіосигналу. Ці спікери за визначенням мають привносити мінімальні спотворення у матеріал, що відтворюється. Монітори належать до класу критичного обладнання будь-якої звукової студії або іншого виробництва, пов’язаного з виготовленням мультимедійного продукту. Можливо, саме через це студійні монітори часто купують любителі «аудіофільно чистого», точного, безпристрасного звучання для прослуховування в домашніх умовах – напевно, такий варіант також має право на існування.

 

 

5-дюймовий драйвер для JBL LSR705P

 

 

8-дюймовий драйвер для JBL LSR708P

 

Акустичні монітори JBL LSR705P, 708P належать до «сьомої серії» моніторів JBL, які дебютували на виставці NAMM 2017. Обидві моделі створені з використанням технології драйверів наступного покоління, обидві – обладнані запатентованими хвилеводом високочастотного діапазону Image Control Waveguide (який застосовується на флагманському контрольному моніторі M2), що дозволяє отримати точне відображення звукової картини із хорошою деталізацією у широкій «плямі» прослуховування – тобто, під час розміщення слухача не строго на акустичній осі моніторів. Обидва монітори виконані в компактних корпусах, що важливо для сучасних студій. До того ж, фронтальне розташування фазоінверторів дозволяє розмістити монітори максимально близько до стіни.

Активні монітори JBL 7 Series демонструють глибоку, широку та масштабну звукову сцену, конкуруючи зі значно більшими за розмірами зразками. Завдяки вбудованому DSP для розширених налаштувань еквалайзера і затримки, а також вибору аналогового або цифрового входу, серія JBL 7 є якісним варіантом для моніторингу ближнього і середнього поля. Монітори доступні у версіях з 5” і 8” низькочастотним драйвером (розмір драйвера вказаний у дюймах в останній цифрі назви моделі).

П’яти- або восьмидюймовий драйвер, встановлений, відповідно, у моделі JBL LSR705P або 708P чітко визначає їх відмінності. Це, перш за все, розмір корпусу і чутливість системи. Відповідно, зміщується нижня межа АЧХ і рівень максимального звукового тиску. Майже в усьому іншому, в тому числі і в установлених у них високочастотних драйверах, моделі LSR705P чи 708P – ідентичні. Ця ідентичність виявляється і в характері звучання, що є ознакою високого класу розробки. Активні монітори JBL 7 Series використовують технології JBL наступного покоління для забезпечення більшого динамічного діапазону і гарантування точної частотної характеристики.

 

 

2409H

 

Високочастотник 2409H містить інноваційну кільцеву діафрагму з малою масою, що забезпечує прецизійну віддачу до частот, які перевищують 36 кГц, із дуже малими спотвореннями. Це зумовлене в першу чергу тим, що завдяки геометрії мембрани вдалося добитися поршневого варіанту її руху в усьому діапазоні частот.

Низькочастотна динамічна голівка 725G забезпечує 14-міліметровий хід дифузора із великою лінійністю, дозволяючи створювати удвічі-тричі більший тиск, ніж в інших студійних моніторах, які існують на ринку.

Обидва монітори мають оптимізовану вбудовану систему подвійного підсилення, обладнану системою еквалізації, яка, доповнюючи 8 смуг Room EQ, надає 12 смуг користувацького еквалайзера, дозволяючи налаштовувати АЧХ, а також реалізувати компенсацію частотних втрат, наприклад, під час розміщення за перфорованим екраном кінотеатру. Цифрова затримка дозволяє реалізувати віртуальне вирівнювання гучномовців відносно позиції прослуховування, у той час як додаткова затримка синхронізації AV застосовується до компенсації затримки у відеотракті.

Керування і комутація виведені на ідентичну для обох моделей панель на задній стінці.

Завдяки високій якості реалізації і відмінним параметрам обидва варіанти активних моніторів JBL LSR705P та 708P знайдуть широкий застосунок як у професійних, так і в «аудіофільних» комплексах моніторингу і прослуховування, забезпечуючи максимально якісний, правильно налаштований і відповідний початковому звук.

 

Сергій Панаєв, журнал Stereo&Video

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер