Головна Новини шоу-бізнесу Клуби та ресторани у стилі HARMAN

Клуби та ресторани у стилі HARMAN
Вівторок, 26 грудня 2017, 14:13

 

 

Під час обладнання аудіовізуальними засобами клубів і ресторанів важливо створити яскраве шоу із чудовим звуком, який не буде перериватись і завжди залишатиметься на висоті. Погодьтеся, непоправною помилкою стане збій аудіосистеми у клубі – коли відвідувачі не зможуть танцювати або слухати музику.

Саме тому надійність - першочергова характеристика рішень HARMAN. Компанія має у своєму арсеналі все необхідне, щоб забезпечити розважальний заклад висококласним звуком та зображенням. Вона володіє брендами AKG (мікрофони та навушники), Crown (системи підсилення та озвучення приміщень), JBL (аудіосистеми), Martin Lighting (динамічне освітлення), Soundcraft (мікшери): професійне обладнання саме цих марок найчастіше використовується під час оснащення клубів та ресторанів по всьому світу.

Наприклад, у клубі ICON (Маямі) компанія HARMAN встановила повноцінну систему світла і звуку на танцмайданчику - акустичні системи JBL, підсилювачі Crown, мікшери Soundcraft та світло Martin. Власники хотіли отримати рішення для озвучування приміщення та оформлення танцмайданчика динамічним світлом, причому першочерговими критеріями у виборі були якість і надійність. Все це змогли забезпечити спеціалісти HARMAN, використовуючи для створення унікальної атмосфери клубу тільки продукцію власних брендів.

 

Більш детальніше на сайті компанії «Комора»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер