Головна Новини шоу-бізнесу Продукти компанії Allen & Heath номіновані на дві найбільші нагороди проаудіо-індустрії – TEC Awards і Readers’ Choice Awards!

Продукти компанії Allen & Heath номіновані на дві найбільші нагороди проаудіо-індустрії – TEC Awards і Readers’ Choice Awards!
Субота, 23 грудня 2017, 14:24

 

 

Продукти компанії Allen & Heath номіновані на дві найбільші нагороди проаудіо-індустрії – TEC Awards і Readers’ Choice Awards! Компанія Allen & Heath з гордістю повідомила про те, що цифрова мікшерна система dLive C Class номінована в категорії Large Format Console Technology на TEC Awards у рамках NAMM Show 2018!

Ви можете підтримати виробника, віддавши свій голос за dlive – і ви автоматично станете учасником жеребкування й власником крутих призів, серед яких:

  1. Vip-квиток на шоу TEC Awards, зарезервоване місце для паркування, а також місце за столом президента й виконавчого директора NAMM Joe Lamond!
  2. Два Vip-квитка на TEC Awards!
  3. Подарунковий сертифікат на $250 в Morton's Steakhouse!

Щоб легко, а головне швидко впоратися з голосуванням, витратьте всього пари хвилин на ознайомлення з декількома важливими пунктами:

  • Голосування припускає участь тільки професіоналів аудіо- і музичної індустрії.
  • Голоси широкої публіки й аматорів не будуть враховані.
  • Слід указати своє повне ім'я, назву компанії, у якій ви працюєте, свою посаду й email.
  • Один профі заповнює один бюлетень.
  • Голосування протриває до 31 грудня 2017 року.

Імена переможців будуть триматися в строгому секреті до 33-го щорічного шоу NAMM TEC Awards, яке відбудеться в суботу, 27 січня 2018 року.

 

Більш детальніше на сайті компанії «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер