Головна Новини шоу-бізнесу V сертифікаційний семінар-тренінг по професійним цифровим системам Shure QLX-D, ULX-D

V сертифікаційний семінар-тренінг по професійним цифровим системам Shure QLX-D, ULX-D
Середа, 03 січня 2018, 07:30

 

 

Незабаром відбудеться V сертифікаційний семінар-тренінг по професійним цифровим системам від компанії Shure QLX-D, ULX-D та програмному забезпеченню Wireless Work Bench 6.

Компанія «Юритмікс» як стратегічний партнер виробника SHURE в Україні, проводить семінари та сертифікаційні тренінги з програмою, побудованою на базі освітньої платформи Shure Audio Institute.

19 лютого V сертифікаційний семінар-тренінг Shure

Семінар-тренінг відбудеться 19 лютого о 1000 в Києві. Захід особливо стане корисним для проектувальників конференц- та АV-систем, фахівцям з системної інтеграції, інсталяційним та прокатним компаніям. Для всіх, хто шукає сучасні рішення для конференц-залів і переговорних приміщень (корпорації, банки, готелі, навчальні заклади та інші).

Вся лінійка продукції ULXD, MXA, MXW, згідно дистриб’юторській угоді між Shure та «Юритмікс», повинна реалізовуватись виключно тим партнерам, працівники яких пройшли навчання по користуванню даними системами у сертифікаційному центрі ТОВ «Юритмікс». Партнерам «Юритмікс» продавати ці продукти Shure через інтернет-магазини ЗАБОРОНЕНО!

Пройти безкоштовне навчання і отримати іменний сертифікат на право продавати та інсталювати продукти від компанії Shure ви можете в навчальному центрі в м. Київ на базі магазину «Світ музичних інструментів», вул. Констянтинівська, 10.

Для участі у семінарі по роботі з професійними цифровими системами Shure заповніть реєстраційну анкету!

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер