Головна Новини шоу-бізнесу Новинка від RME – ADI-2 DAC

Банер
Новинка від RME – ADI-2 DAC
Понеділок, 08 січня 2018, 06:32

 

 

RME ADI-2 DAC

 

В 2016 році компанія RME випустила ADI-2 Pro – з безліччю свіжих ідей, інноваційних можливостей і корисних функцій. Оснащений двома потужними виходами для навушників Extreme Power, новий девайс підійде як для Hifi, так і для домашнього використання й одержав незліченну безліч відгуків за прекрасний звук, гнучкість і технічні можливості.

Спеціально для домашніх і Hifi-користувачів RME замінила деякі професійні студійні функції типовими домашніми й Hifi-варіантами. Компанія з гордістю представила ADI-2 DAC – з адаптованим набором функцій і значно спрощеним керуванням.

Побудований на технології, концепції й функціях ADI-2 Pro, DAC концентрується на Da-конверсії в топовій якості, має два виняткові виходи для навушників і надчуттєвим усередині вушним монітором (IEM), а також дистанційне керування.

DAC

Упакована в компактний 19-дюймовий формат ця маленька перлина наповнена висококласною електронікою й пропонує конверсію високої якості завдяки коаксіальним SPDIF, оптичним SPDIF (сумісні з ADAT) і USB для RCA, XLR, TRS і міні-TRS.

Як найбільш універсальний DAC із усіх доступних, ADI-2 DAC пропонує балансові/небалансові аналогові виходи, вихід для навушників Extreme Power, вихід IEM з низьким рівнем шуму, контроль рівня вихідного сигналу 4-stage устаткування, обробку сигналу DSP, роботу із зовнішнім джерелом живлення, сумісність із Class Compliant USB і частоту дискретизації до 768 кГц, а також відтворення DSD і Direct DSD. Сигнал SPDIF може навіть бути записаний через USB – як ви й могли очікувати від RME, DAC є повноцінним 2-канальним аудіоінтерфейсом.

Поліпшення DA

Інженери RME вирішили дещо вдосконалити аналоговий вихідний каскад DAC, щоб він став ще досконаліше. Двосиметрична схема атенюатора й один додатковий буферний підсилювач OP дозволяють добитися зменшення шуму й THD. Оскільки Цап-чип є тут обмежуючим фактором, це важко виміряти, але проте, він є важливим елементом удосконалення, особливо для більш низького рівня виходів. Нові рівні – +13 dbu, +7 dbu, +1 dbu і -5 dbu.

Низький рівень шуму для цінителів внутріканальних моніторів

Революція в навушниках торкнулася не тільки самих навушників, але й IEM (внутріканальні монітори). Сучасні IEM мають щільний звук, який легко конкурує з об'ємними закритими навушниками, роблячи їх не просто мобільною альтернативою, але також цікавим рішенням для дому.

 

 

Сучасні IEM неймовірно чутливі й працюють при дуже низькій потужності. Коли компанія RME розробила свій щабель для навушників Extreme Power, базовий рівень шуму був поставлений якнайнижче. Що було пізніше підтверджено в численних оглядах. Навіть при використанні IEM.

В RME прагли переконатися в тому, що навіть самі чутливі внутріканальні монітори в комбінації із самим чутливим слухачем одержать повний динамічний діапазон. Також підтримувані виходи, такі як Extreme Power, не повністю захищені від помилок у роботі, що може відбитися на вухах або внутріканальних моніторах.

Рішення RME: додавання самого просунутого виходу для IEM як підключення других навушників до передньої панелі ADI-2 DAC. Його нижній поріг рівня шуму на 10 дб нижче, чим у виходу Extreme Power, вихідний імпеданс близько 0 Ом, THD досягає нових нижніх рівнів запису, click-free on/off також вбудований, так само, як і volume ramp-up, і якість звуку з будь-якими IEM просто дивна.

Режим Autodark

Дисплей, функціональні клавіші, кнопка гучності, і навіть кнопка standby – усе гасне через 10 секунд після припинення роботи користувача при активованому режимі Autodark. Дотик до будь-якої клавіші або регулятора активізує все підсвічування за 10 секунд. Режим Autodark може бути включений або виключений також за допомогою дистанційного керування, і використання будь-якої кнопки на ньому включить підсвічування через 3 секунди.

Поліпшене дистанційне керування

ADI-2 DAC поставляється з дистанційним керуванням. Воно має приємний дизайн, чітко позначені кнопки, відмінно видимі навіть в умовах недостатнього освітлення, зручне розташування кнопок, яке легко запам'ятовується, і нарешті, самі ергономічні кнопки. Плюс: воно не буде заважати вашому ATV або іншим пристроям.

На дистанційнім керуванні DAC є кнопки Standby On/Off, Volume, вибір входу (оптичний, коаксіальний, USB) і Mute. Чотири програмувальні кнопки додані так, що вони можуть настроюватися для 20 різних функцій і команд для максимальної гнучкості. Не існує іншого DAC або подібного юніту з такий вишуканої, простою у використанні й універсальною функціональністю дистанційного керування!

Steadyclock FS

ADI-2 DAC – це перший пристрій у лінійці продукції RME з Steadyclock FS. В Steadyclock у сутності нема чого поліпшувати, він завойовував визнання протягом багатьох років, тому що є в багатьох девайсах RME і гарантуючи те, що використання вбудованого хронометру забезпечить таку ж якість звуку, що й зовнішнього. Steadyclock попереджає тремтіння й витримує всі формати цифрових інтрефейсів. Тому дизайн і функціонування Steadyclock не були змінені.

 

 

При роботі з Steadyclock FS фокус був на скороченні внутрішнього тремтіння Steadyclock, завдяки вдосконаленню його другої аналогової схеми PLL і обох Direct Digital Synthesis і PLL. Внутрішнє тремтіння при Da-конверсії тепер досягає рівнів, які раніше були, як правило, недоступні, у той час як Steadyclock завжди працював у режимі PLL – неважливо, внутрішній або зовнішній хронометр, звук абсолютно ідентичний. Осцилятор низькочастотного шуму, керуючий оновленою схемою, досягає мінімального рівня тремтіння, нижче, чим пікосекунда, ця область називається Femtosecond.

Фінальний акорд

ADI-2 DAC включає вдосконалений Steadyclock, аналогові схеми, дистанційне керування, вихід для навушників Extreme Power і спеціальний вихід для IEM. Він має всі якості, що зробили ADI-2 Pro знаменитим, включаючи його зовсім прозорий звук і повноцінну обробку сигналу. Спрощений принцип роботи й стильний дизайн роблять новинку ідеальним центральним пристроєм як при домашньому, так і студійному відтворенні звуку.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер