Головна Новини шоу-бізнесу Прямі трансляції NBC SPORTS з технологією Dolby Atmos на базі обладнання Harman Professional

Банер
Прямі трансляції NBC SPORTS з технологією Dolby Atmos на базі обладнання Harman Professional
П'ятниця, 12 січня 2018, 06:39

 

 

Студенти Консерваторії мистецтв і наук звукозапису (Conservatory of Recording Arts & Sciences – CRAS) у Нью-Йорку отримали можливість попрактикувати мікшування аудіо- та відеоканалів прямої трансляції NBC SPORTS у 42-футовому мобільному телевізійному трейлері з використанням технології мікшування Dolby Atmos.

«Оскільки виробництво спортивних програм продовжує розвиватися, підтримка таких нових технологій як Dolby Atmos дуже важлива, щоб запропонувати аудиторії такий продукт, що буде здатний конкурувати зі звуком в кінотеатрах», – пояснив Деніс Райан (Denis Ryan), провідний спеціаліст зі звукозапису NBC, NBCSN NASCAR, ABC/ESPN Indycar.

Делегований адміністратор CRAS Кірт Хамм (Kirt Hamm) розповів: «Наші студенти отримали матеріал з NBC. Джерела включали в себе всі аудіоканали обговорень за лаштунками між директорами, телевізійними командами, продюсерами, інженерами та відеографами. Одночасно, коли всі потоки передавались у фоновому режимі, наші студенти мали змогу спробувати, що таке трансляція і практикувати змішування звуку, дотримуючись інструкцій в умовах хаосу прямого ефіру. Це має допомогти студентам у розвитку потенційної кар’єри у сфері аудіо-трансляції в реальних умовах.

 

 

42-футовий мобільний телевізійний трейлер Консерваторії мистецтв і наук звукозапису функціонує завдяки обладнанню:

  • Процесор Dolby DP590 Atmos.
  • 4 гучномовці JBL Control 1 Pro.
  • Підсилювач Crown CT4150.
  • Система керування акустичними системами JBL Intonato – новий продукт, який має особливі можливості для точного налаштування звуку в приміщенні та спеціально розроблений для обробки в багатоканальних форматах, в тому числі Dolby Atmos®.

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер