Головна Новини шоу-бізнесу Компанія Harman Professional здійснить інсталяцію нової арени для кіберспорту – Las Vegas eSports Arena

Банер
Компанія Harman Professional здійснить інсталяцію нової арени для кіберспорту – Las Vegas eSports Arena
П'ятниця, 19 січня 2018, 06:14

 

 

Компанія Allied Esports, провідна мережа спеціалізованих об`єктів для кіберспорту та виробництва контенту використовуватиме серію аудіо-, відео-, освітлювальних і контрольних систем Harman Professional для оснащення eSports Arena Las Vegas – першої спеціальної арени для кіберспорту eSports на Лас-Вегас-Стріп.

Компанія Harman Pro підготувала унікальне рішення для арени та студії виробництва, площею 30 000 квадратних метрів. Рішення, до якого увійшли продукти AVLC від JBL Professional, Martin Professional, AKG Acoustics, AMX, Crown International, BSS та dbx Professional.

 

 

Allied Esports та Esports Arena співпрацювали з Luxor, щоб перетворити колишній простір нічного клубу на багаторівневу арену, з майданчиком для проведення змагань, світлодіодною відеостіною, телескопічними сидіннями, місцями для щоденних ігор та виробничою студією із найсучаснішою потоковою і телевізійною якістю. Арена офіційно відкривається в Luxor Hotel and Casino у четвер, 22 березня, низкою заходів, у тому числі доступним тільки за запрошенням турніром, який триватиме цілий день і буде транслюватися.

Завдяки унікальному рішенню з інсталяції аудіо-, відеосистем, освітлення та систем контролю, запропонованому компанією Harman для Esports Arena, шанувальники ігор отримають ефект повного занурення.

 

Інформацію надала компанія «Комора»
за матеріалами «audiomediainternational.com»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер