Головна Новини шоу-бізнесу JBL Control CRV: преміальне аудіорішення та нестандартний дизайн для комерційних інсталяцій

Банер
JBL Control CRV: преміальне аудіорішення та нестандартний дизайн для комерційних інсталяцій
Неділя, 21 січня 2018, 08:37

 

 

Усі вже звикли до класичних вбудованих акустичних систем, які, зазвичай, використовують з метою озвучення комерційних об'єктів - кафе, фітнес-центрів, салонів краси та ін. Головним завданням у подібних випадках є забезпечити фонове відтворення і якомога краще «розчинити» колонки в інтер'єрі, тобто зробити їх максимально непомітними. А ось в оригінальній акустиці JBL CRV можливості значно ширші - вони здатні забезпечити високий рівень звучання, а також доповнити інтер'єр завдяки нестандартному корпусу та особливим технічним рішенням.

 

 

Перше, що дійсно дивує під час ознайомлення із JBL Control CRV - форма корпусу. Це чверть кола, виконана із пластику білого або чорного кольору, з динаміками на зовнішній стороні і клемами на внутрішній. Є 2 переваги такого вигнутого корпусу: по-перше, кут випромінювання звукових хвиль значно ширший (це дозволяє озвучити однією колонкою більшу площу), по-друге, це широкі можливості конфігурації та установки. Про останнє детальніше.

Control CRV ідеально вписується у кути (при цьому акустична система розташовується горизонтально). В такому положенні колонка отримує додаткове підсилення від обох стін. JBL Control CRV можна монтувати у будь-якому іншому місці стіни вертикально (найкраще – на стику зі стелею). За необхідності, декілька колонок можна об'єднати у так звані кластери. Наприклад, це дуже актуально на великих просторах, де під час встановлення на стіну можна використати 2 CRV, які утворюють півколо. А на відкритому просторі або за відсутності стін можна об'єднати 4 моделі і отримати звучання на всі 360 градусів (кріплення має здійснюватися або на стовп, або на стелю).

Існує можливість закріпити систему на зовнішній кут, ну і банально - її можна просто покласти на полицю як в горизонтальній, так і у вертикальній орієнтації. Усі ці варіанти дозволяють покрити майже будь-які потреби кафе, ресторану, магазину або іншого сучасного закладу, де необхідно досягнути відмінного звучання і при цьому колонки мають виглядати оригінально та забезпечувати зручні варіанти інсталяції.

Високий рівень звучання JBL Control CRV досягнуто завдяки високотехнологічній конструкції. Під захисною сіткою на зовнішній стороні сховані два 100-мм СЧ/НЧ-динаміки із технологією Polyplas (спеціальне полімерне покриття, що підвищує жорсткість дифузора). У них великі 32-мм звукові котушки, намотка яких виконана на спеціальних алюмінієвих ребрах для максимального відведення тепла, а магнітна система зроблена з неодиму, що забезпечує хорошу потужність і мінімальний розмір, що дуже важливо для компактних систем. Між цими двома динаміками встановлений 19-мм твітер з титановим покриттям. Він також обладнаний неодимовими магнітами і встановлений у глибині спеціального хвилеводу, що розширює кути випромінювання звукових хвиль.

JBL Control CRV може працювати як класична низькоомна акустика (опір 4 Ом), так і як трансформаторна в режимах 70 або 100 В.

 

 

Потужність акустичної системи в піку складає 300 Вт, що досить практично для будь-яких комерційних завдань за винятком озвучування ковзанок і стадіонів. Що стосується відкритого простору - колонки обладнані захистом IP34 від зовнішнього впливу. І хоча встановлювати їх під відкритим небом не варто, під дахом вони прекрасно почуватимуться і на відкритому повітрі.

 

Інформацію надала компанія «Комора» за матеріалами «avreport»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер