Головна Новини шоу-бізнесу Компанія Focal на NAMM Show 2018 анонсувала випуск трьох нових продуктів!

Банер
Компанія Focal на NAMM Show 2018 анонсувала випуск трьох нових продуктів!
Понеділок, 05 лютого 2018, 07:40

 

 

SHAPE TWIN – БАЗОВИЙ ПРОДУКТ ЛІНІЙКИ

Ця стандартна база серії Shape від Focal має два пасивні радіатори, сабвуфери, оснащених новим Flax cone і останнім алюмінієво-магнієвим переверненим куполообразним твітером М-форми. Ідеальна зброя серед масової продукції для професіоналів.

 

 

Focal Shape Twin

 

Монітори Shape Twin зроблені у Франції, так само як і Shape 40, 50 й 65. Спроектовані для відповідності вимогам моніторингу близького поля, ці монітори поєднують геніальний дизайн і безліч настроювань, оптимізованих для акустики маленьких приміщень. Shape Twin відрізняються чудовим рендерингом по усьому звуковому спектру, широким частотним відгуком унизу діапазону й високим SPL, враховуючи розмір. Компактний дизайн дозволяє легко інтегрувати його навіть у самі обмежені простори. І нарешті, його 2,5-позиційний дизайн дає реальна перевагу, коли мова йде про контроль басу, нижнього й середніх регістрів, які складно контролювати у маленьких приміщеннях.

 

 

Інновації Shape Twin включають чудовий баланс тембру з дуже об`ємним і виразним стерео. Низькі частоти дуже виражені й добре контролюються. Нижній середній і середній діапазон забезпечують дійсно нейтральний звук.

Монітори будуть доступні у квітні 2018 року.

ПРОФЕСІЙНІ НАВУШНИКИ CLEAR PROFESSIONAL – ВІДКРИТІ НАВУШНИКИ ІЗ КРУГОВИМИ АМБУШЮРАМИ

Професійні навушники являють собою необхідний інструмент для найбільш вимогливих професіоналів. У них одна мета: бути унікальним інструментом для високоякісного відтворення звуку. Ці відкриті навушники із круговими амбушюрами стали результатом еволюції драйвера й дійсно відкритого дизайну, ціль якого – зробити так, щоб ви забули про навушники, щоб уся ваша увага дісталася звуку.

 

 

Focal Clear Professional

 

Навушники Clear Professional настільки комфортні, що ви забудете про те, що вони на вас – сприйняття звуку таке ж, як з моніторів. Їхній алюмінієво-магнієвий купол має нову мідну котушку, яка забезпечує повний динамічний відгук по усьому звуковому спектру, з неймовірно чітко вираженими й завжди контрольованими басами. Ці навушники відображають найтонші деталі високих частот.

 

 

Що стосується оголов`я, то його дизайн гарантує, що навушники перебувають у повному контакті з головою, забезпечуючи максимальний комфорт. Амбушюри з перфорованої мікро фібри нового покоління забезпечують воістину відкритий дизайн.

Навушники будуть доступні у лютому 2018 року.

ВІДЧУВАЙТЕ МУЗИКУ, А НЕ СВОЇ НАВУШНИКИ – ПРОФЕСІЙНІ ЗАКРИТІ НАВУШНИКИ ІЗ КРУГОВИМИ АМБУШЮРАМИ

Закриті навушники із круговими амбушюрами Listen Professional – це необхідний робочий інструмент для музичного продакшену. Їх тембральний баланс і точність із погляду звукового спектру, роблять їх ідеальними для оцінки якості роботи. Крім того, комфорт при використанні цих навушників і аксесуари зроблять їх дуже привабливими для людей, що відправляються у відрядження. Якість звуку й динаміка цих навушників фантастичні, враховуючи, що така якість звичайна зустрічається у більш дорогих навушниках.

 

 

Focal Listen Professional

 

Увагу до деталей цих навушників можна пояснити різноманітними запатентованими технологіями, що належать Focal. Отже, була розроблена нова мембрана драйверу. Головною метою було запропонувати рішення, яке буде зберігати всю динаміку оригінального треку, передаючи в точності кожну деталь усього звукового спектру. Незважаючи на те що навушники Listen Professional закриті, вони продуцируют дуже живий звук, даруючи відчуття напіввідчинених навушників і в той же час забезпечуючи звукоізоляцію закритих навушників.

 

 

Навушники будуть доступні в березні 2018 року.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер