Головна Новини шоу-бізнесу Klippel QC для підвищення контролю якості продукції MAG Audio

Банер
Klippel QC для підвищення контролю якості продукції MAG Audio
Вівторок, 06 лютого 2018, 06:56

 

 

Перебуваючи на шляху постійного технологічного та якісного розвитку, MAG Audio продовжує впроваджувати нові прогресивні технології для контролю продукції, що випускається. Одним з нещодавніх нововведень є Klippel QC — комплекс вихідної перевірки динамічних головок і високочастотних драйверів від німецького виробника Klippel.

Компанія Klippel — лідер інновацій в сфері вимірювального обладнання для контролю якості електродинамічних перетворювачів і аудіосистем. Її технології не мають аналогів, і це — результат більше 30 років фундаментальних досліджень, які дозволили отримати більш точні моделі гучномовців, мікрогучномовців і навушників як для малих, так і для великих рівнів сигналу. Ці дослідження виявили основні причини спотворень і дали практичні можливості для поліпшень в проектуванні і виробництві гучномовців. Компанія була заснована в Дрездені професором Вольфгангом Кліппелем в 1997 році.

 

 

Система перевірки Klippel QC призначена як для вихідної перевірки на складальних лініях, так і для контролю параметрів перших партій нової продукції. Klippel QC здатна не тільки виявляти дефектні екземпляри навіть у випадках, коли симптоми не чутні в шумних умовах реального виробництва, а й допомогти з головною метою — підвищити ефективність виробничої лінії. Контроль вихідних параметрів дає важливу інформацію про корінні причини відмов і дозволяє усунути проблему якомога швидше.

Інженер акустичних систем MAG Audio Іван Кузьменко, який відповідає за контроль акустичних параметрів, так прокоментував нововведення:

 

 

Нова система Klippel QC — дуже важливий крок для нас, оскільки дозволяє підвищити ефективність наших виробничих ліній, і в той же час знизити ймовірність збою готової продукції у наших клієнтів.

Великі вимірювальні можливості, що надаються Klippel QC, І. Кузьменко розглядає не тільки як засіб вихідного контролю, а й як інструмент постійного поліпшення продукції, що випускається:

 

 

Klippel QC дозволяє вимірювати найважливіші параметри: частотну характеристику, криву імпедансу, параметри Тіля-Смолла для кожного виробу, що випускається. Це залишає для нас абсолютно неоціненну статистику параметрів, яку ми можемо використовувати для внесення поліпшень в існуючі вироби і враховувати при розробці нових.

Більш детальна інформація про систему Klippel QC доступна на офіційній сторінці www.klippel.de.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер