Головна Новини шоу-бізнесу Luxury Development Group у Малайзії вибирає K-Array для презентації свого нового проекту

Банер
Luxury Development Group у Малайзії вибирає K-Array для презентації свого нового проекту
Субота, 10 лютого 2018, 16:13

 

 

Галерея торгівлі нерухомістю Eco Horizon, Пенанг, Малайзія, опис інсталяції:

Щороку Ecoworld Development Group представляє громадськості свій новий проект розвитку. Цього року був представлений перший етап забудови в 300-акровом районі Eco Horizon у Бату-Каване, Пенанг.

Презентація проходила у великому багатоцільовому приміщенні, використовуваному для виступів, зустрічей і інших тематичних заходів забудовників. Тут необхідна була проста в установці, невидима й зручна у використанні акустична система.

Для установки використовувалося технологія Dante для гнучкості й багатоканальності без втрат сигналу в бажаній області.

Система лінійних масивів K-Array Python у рожево-золотому виконанні була обрана завдяки своєму компактному дизайну і її преміальних рішень у питанні подолання проблем, пов`язаних з інтеграцією аналогового й цифрового зв`язку через Dante.

Вибір динаміків K-Array Tornado був обумовлений їхньою стійкістю до погодних умов, а система Pinnacle завдяки мобільності й гнучкості.

Аудио рішення:

  • 4 x Tornado-kt2;
  • 2 x Python-kp102 XP;
  • 2 x Rumble-ku210;
  • 1 x Pinnacle-kr402 I;
  • 6 x Turtle-krm33;
  • 1 x Kommander-ka24.

Відгук:

«Уся Av-система усередині галереї управляється IT департаментом, так що необхідні дружні користувачеві рішення. Завдяки мережі Dante робота з підключення кабелів стає набагато простішою в порівнянні зі звичайним XLR-з`єднанням. Крім того, враховуючи поточний розклад заходів, нам було потрібне максимально швидке настроювання, на щастя, система K-Array змогла задовольнити всі наші вимоги. Додатковим бонусом є компактний розмір і рожево-золоте покриття, що створює дзеркальний ефект».

М-р Лай (Mr. Lai), глава IT відділу EcoWorld

 

Інформацію надала компанія «Індіго мюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер