Головна Новини шоу-бізнесу Інсталяція MAG Audio в Rebra BBQ, Буковель

Банер
Інсталяція MAG Audio в Rebra BBQ, Буковель
Понеділок, 12 лютого 2018, 06:14

 

 

Нещодавно гастрономічна карта закладів курорту Буковель (Україна) поповнилася — тут відкрився ресторан в кращих традиціях американської барбекю-культури — Rebra BBQ. Буковель за правом вважається кращим курортом країни, відомим не тільки в Україні, але і в Європі — це, безумовно, висуває особливі вимоги до всіх закладів, розташованих на території курорту: кухня, обслуговування, інтер`єр — усі ці елементи повинні відповідати найвищим стандартам якості. Звукове оформлення закладу було довірено акустичним системам MAG Audio.

Весь ресторан був розділений на кілька зон: за фонову озвучку в залі відповідають 8 компактних акустичних систем MAG Z 100, 10`` + 1``, які є оптимальним рішенням для невеликих інсталяцій. Модель також може використовуватися як мобільний комплект, завдяки невеликому розміру і вазі.

 

 

Підтримку в області низьких частот в приміщенні забезпечують 2 сабвуфери MAG N S15, встановлені в підвісі. Це акустична система-фазоінвертор, створена на основі 15`` неодимового динаміка, з рівнем максимального звукового тиску в 134 дБ.

Крім залу, необхідно було забезпечити озвучку зони на вулиці. Для цього були встановлені 2 системи MAG MD 402 — колонки номінальною потужністю 500 Вт, на основі 12`` НЧ динаміка і 1,5`` ВЧ драйвера.

Конфігурація, яка була обрана для ресторану Rebra BBQ, також передбачає можливість виступів діджеїв, забезпечуючи простоту підключення і управління звуковою системою.

Тому гості Rebra BBQ можуть насолоджуватися не тільки кулінарними шедеврами і неймовірними краєвидами з вікна, але і музикою, яка звучить саме так, як задумано.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер