Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «Реалмюзік» стала ексклюзивним дистриб`ютором L-Acoustics в Україні!

Банер
Компанія «Реалмюзік» стала ексклюзивним дистриб`ютором L-Acoustics в Україні!
Четвер, 15 лютого 2018, 11:00

 

 

Шановні колеги й партнери, з гордістю бажаємо повідомити вас про те, що компанія «РеалМюзік» стала ексклюзивним дистриб`ютором L-Acoustics в Україні!

L-Acoustics – це проаудіо бренд преміум класу, піонер у винаході лінійних масивів, устаткування в турах і райдерах кращих артистів і музикантів, інсталяції на топових світових концертних майданчиках і визнані професіоналами індустрії технологічні інновації. На сьогоднішній день – це глобальний лідер професійного звукового ринку із самим стрімким динамічним розвитком.

Пітер Оувен (Peter Owen), регіональний менеджер по продажах L-Acoustics, коментує:

«Контракт підписаний, рішення прийняте. У Реалмюзік ми бачимо нового надійного й успішного партнера в Україні. Це команда професіоналів високого рівня, яка повністю відповідає нашим вимогам по розвиткові бренду. Я впевнений, що технічна й маркетингова підтримка, тренінги, гарантійне й після гарантійне сервісне обслуговування користувачів L-Acoustics тепер у надійних руках».

 

 

Владимир Головань, бренд-менеджер L-Acoustics в Україні:

«Ми дуже цінуємо зроблену нам довіру й повністю готові до роботи із брендом такого класу. У самий найближчий час на сайті «Реалмюзік» з'явиться повний каталог товарів L-Acoustics, буде сформована цінова й політика щодо знижок, створена група по підтримці користувачів. Уже в березні ми очікуємо демонстраційні зразки продукції, також запланований цілий ряд презентацій і тренінгів».

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер