Головна Новини шоу-бізнесу Soundscape – D&B Audiotechnik дебютує із системою просторового звучання для Live Sound

Банер
Soundscape – D&B Audiotechnik дебютує із системою просторового звучання для Live Sound
Середа, 21 лютого 2018, 06:21

 

 

Backnang, Germany (8 лютого 2018 р.). Після п`яти років розробки, численних тестів і видатних польових випробувань, d&b audiotechnik представила d&b Soundscape, новий інструментарій, який поєднує в собі акустичні системи компанії з об`єктним мікшіруванням і емуляцією приміщення з метою створення акустичного середовища, де звукові джерела можуть бути розміщені в просторі або переміщатися за бажанням. Soundscape прагне розширити традиційне уявлення про стереофонічне позиціонування, дозволяючи звукоінженерам розміщати індивідуальні образи музичних виконавців у міксі відповідно до їхнього місця розташування на сцені.

 

 

Система базується на Dsp-аудіопроцесорі DS100 Signal Engine з інтерфейсом Audinate Dante і матриці 64?64 з контролем затримок і рівнів для всіх крос-точок і розширеною обробкою сигналів на всіх входах і виходах, інтегрованих у концепцію керування програмним забезпеченням дистанційного керування d&b R1, включаючи угруповання параметрів у віддалених виставах і збереження сцен у снепшотах у рамках знайомого d&b Workflow. Для роботи з ними призначена пара додаткових програмних модулів – d&b En-Scene і d&b En-Space.

d&b En-Scene – це інструмент позиціонування звуку, що дозволяє індивідуально розміщати й переміщати до 64 звукових об'єктів, щоб кожний з них акустично відповідав візуальному.

d&b En-Space – це інструмент для емуляції акустики приміщення, який може додавати й змінювати параметри реверберації для простору на основі безлічі емуляцій, отриманих з акустичних вимірів шести всесвітньо відомих концертних майданчиків.

Обоє програмних модуля доступні через програмне забезпечення дистанційного керування R1. Системи можуть бути легко встановлені й сконфігурировані за допомогою d&b Arraycalc. d&b Soundscape можна використовувати в настроюваннях 180-х і 360-х конфігурацій.

 

 

d&b Soundscape DS100 Signal Engine може бути інтегрований з Qlab і TТA Stagetracker II, а також із цифровими звуковими робочими станціями (DAW) у форматах VST або AU. Майбутнє відновлення 4.2 для Qlab (програмного забезпечення для відтворення й керування шоу), буде підтримувати функціональність DS100 в Network Cues і запропонує доступ до ряду функцій DS100, таких як позиціонування звукових об'єктів, чутливість, затримки й еквалайзер, а також деякі додаткові функції, які будуть доступні у майбутніх оновленнях. Тим часом, d&b DS100 вже інтегрується із системою відстеження виконавців TTA Stagetracker II через протокол OSC, використовуючи вручну введені команди з референс-аркуша.

d&b Soundscape – це всеосяжний інструментарій Sound Designer Toolkit. І це не тільки система 360, варіант системи 180 (авансцена) також дає набагато більше, ніж звук звичайної двоканальної стерео системи, це зовсім новий досвід.

 

 

 

Довідкова інформація:

 

Інформацію надала компанія Лайтек

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер