Головна Новини шоу-бізнесу Про компанію «КАМЕРТОН»

Банер
Про компанію «КАМЕРТОН»
Четвер, 22 лютого 2018, 06:01

 

 

Компанія «КАМЕРТОН» на ринку музичного устаткування працює вже більш 30 років. У різноманітному асортименті устаткування від всесвітньо відомих виробників: підсилювальна, освітлювальна, музична – апаратура, електро-акустичне устаткування, Pro audio (комп'ютерне устаткування – аудіо/міді/USB інтерфейси, звукові карти/плати й т.п.).

 

 

Компанія формує дилерську мережу й готова до співробітництва із зацікавленими фірмами.

Компанія «КАМЕРТОН» бере активну участь у різних виставках і презентаціях, присвячених новим досягненням в області музичної апаратури й обробки звуку. Також вона підтримує перспективні акції, пов'язані з музичним життям України.

 

 

Компанія пропонує вам професійне устаткування для концертних звукотехнічних комплексів; театрів і кінотеатрів; ресторанів і дискотек; конференц-залів; радіо й телебачення; студій звукозапису; торговельних установ і готелів; спортивних споруджень, парків і атракціонів; вокзалів і аеропортів; виставочних комплексів і культових споруджень; транспорту й мультимедіа …

Професійні співробітники-консультанти компанії готові надати вам вичерпні відповіді на найрізноманітніші питання, що стосуються всіх аспектів вибору музичних інструментів і устаткування, допоможуть з будь-яким проектом, а так само розроблять будь-який проект по інсталяції звуку або світла будь-якої складності, озвучування: невеликого кафе, дискотеки, стадіону, басейну або кінотеатру.

 

 

Сервісний центр компанії «КАМЕРТОН» здійснює авторизоване сервісне обслуговування придбаних вами товарів.

 

Інформацію надала компанія КАМЕРТОН

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер