Головна Новини шоу-бізнесу db Technologies VIO на головній сцені фестивалю Сан-Ремо 2018

db Technologies VIO на головній сцені фестивалю Сан-Ремо 2018
Вівторок, 06 березня 2018, 06:52

 

 

Лінійні масиви й сабвуфери db Technologies VIO стали основною звуковою системою у театрі Ariston у Сан-Ремо для 68-го Фестивалю італійської пісні.

Система містила в собі 16 модулів лінійного масиву VIO L210 (2 кластера по 8 колонок) плюс 2 кластера по 3 модуля кожний, як система затримки для нижньої частини залу. Також використовувалися 8 активних сабвуферов VIO S118.

Конкурс, який ще іноді називають «італійським Євробаченям» проходить на найвищому технічному рівні, а звукові системи db Technologies повністю відповідали вимогам, на відмінно виконавши покладені на них завдання.

Система db Technologies непримітно вписується в розкішну сценографію, створену Емануелой Тріксі Зітковскі, що вразила 1300 глядачів у залі, і більш 11 мільйонів людей (тільки в першу ніч), які бачили шоу, трансльоване італійським суспільним телебаченням RAI. Фестиваль проходив з 6 по 10 лютого 2018 р.

Конкурс являє собою змагання оригінальних пісень італійських композиторів, які раніше не виконувалися привселюдно. Переможець визначаться рішенням професійного журі або шляхом всенародного голосування.

Фестиваль у Сан-Ремо транслюється по країнах ЄС і є одним з головних подій італійських мас-медіа.

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер