Головна Новини шоу-бізнесу Арт-проект «Більше ніж скульптура»

Арт-проект «Більше ніж скульптура»
Вівторок, 20 березня 2018, 05:39

 

 

Арт-проект «Більше ніж скульптура» проходить у м. Києві з 07 березня 2018 по 07 квітня 2018 року в Art Ukraine Gallery (вул. Грушевського, 9а).

Це найбільший скульптурний проект, що поєднує новітні технології доповненої реальності з традиційними медіа. «Більше ніж скульптура» концентрує увагу на актуальних тенденціях, ретроспективах та надбанні українських пластичних мистецтв.

«Більше ніж скульптура» – арт-форум, присвячений мистецтву пластики, який різнобічно відображає процеси, що відбуваються в сучасній українській скульптурі. В основі концепції – дослідження взаємодії доповненої реальності, як симуляції, що стала невід’ємною частиною простору життя сучасності ХХІ століття, із скульптурою, як виду мистецтва з тисячолітньою історією.

Організація світу, якою ми її знаємо, знаходиться у русі: з’являється все більше нематеріальних елементів, які змінюють глобальну економіку, але залишаються непомітними у сфері чуттєвого сприйняття. Проект «Більше ніж скульптура» проявляє сутність речей сучасного світу, викриваючи «точку відліку» через пластичні мистецтва як формалістський скелет реальності, та в той же час ставить її під сумнів розширюючи простір віртуальними елементами.

Скульптура здатна відтворити образи, позбавлені візуального шуму. Це своєрідна деконсртукція реальності до «чистої» форми, її сенсу, що може стати фундаментом у суспільстві консументів, переповненого штучним та побутовим. Але наступний крок подібний до головного постулату дзен-буддизму: тобі не належить нічого, крім уяви. Доповнена реальність та віртуально існуючі об’єкти змінюють сприйняття простору – він стає загальнодоступним.

Класична система ієрархії за рівнем добробуту заміщується ієрархією володіння інформацією та вмінням її аналізувати і розуміти, адже все нематеріальне і є за своєю суттю інформацією. Головне питання полягає у тому, який засіб дешифрування віртуального обере людина, яка досліджує матеріальне шляхом руйнування. Яку піраміду цінностей побудує в умовах домінування великих даних (Big Data)?

 

 

Серед учасників проекту:

Saeid Ahmadi Саїд Ахмаді, Julia Beliaeva Юлія Бєляєва, Мирослав Вайда, Marta Vashchuk Марта Ващук, Vladyslav Volosenko Владислав Волосенко, Дмитрий Грек Дмитро Грек, Євген Годенко, Petro Gronsky Петро Гронський, Дмитро Дульфан, Олександр Дяченко Олександр Дяченко, Egor Zigura Єгор Зігура, Oleksii Zolotariov Олексій Золотарьов, Константин Зоркин Константин Зоркін, Віктор Коновал, Володимир Кочмар, Roman Minin Роман Мінін, Ілля Новгородов, Василь Одрехівський, Володимир Одрехівський, Protosenya Vitaliy Віталій Протосеня, Ivan Pidgainyi Іван Підгайний, Олександр Сухоліт, Анатолій Твердий, Shumikhin Daniil Данило Шуміхін, Sergii Shaulis Сергій Шауліс.

 

KyivOnline (Київ Онлайн)
незалежний ресурс з анонсами подій у столиці
та публікаціїями про культурні, туристичні, освітні
та бізнес програми, а також довідковими даними про
місто і різноманітними місцями у Києві та його околицях

 

Інформацію надала компанія «Зінтеко»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер