Головна Новини шоу-бізнесу Звук для ресторану Boho: задоволення як культ

Звук для ресторану Boho: задоволення як культ
П'ятниця, 23 березня 2018, 07:29

 

 

У новому київському ресторані Boho вважають, що задоволення потрібно зводити в культ. Екзотичні експерименти зі смаками пропонує паназійська кухня, а ось експериментувати зі звуком в оригінальному інтер`єрі дозволяють можливості акустичних систем MAG Audio.

У меню закладу — найкращі страви Японії, Китаю, Таїланду та Індії, які готують на соляному камені і японському грилі. Але після насолоди кулінарними шедеврами приходить час зануритися в атмосферу вишуканих звуків. Ресторан має окрему зону Vocal Bar, де гості слухають, спостерігають або самі створюють видовище.

Звукове оформлення в караоке-залі забезпечують 2 кластери лінійного масиву MAG Fly 6, в кожному з яких — по 2 модулі на основі 4-х 6`` низькочастотних динаміків. У підвісі також встановлені 2 активних сабвуфери MAG Fly Sub 12, створені на основі 2-х 12`` НЧ динаміків. Основну низькочастотну підтримку в залі для караоке і живих виступів гарантують 2 сабвуфери MAG Fly Sub 15 з двома 15`` НЧ динаміками.

Ще один зал ресторану, де регулярно проходять виступи артистів і діджеїв, оснащений MAG Vera IV — активним акустичним комплектом, який складається з двох 6-дюймових широкосмугових систем-сателітів і двох 15`` сабвуферів.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер