Головна Новини шоу-бізнесу Компанія Shure оголосила про співпрацю з британською компанією Allen&Heath

Банер
Компанія Shure оголосила про співпрацю з британською компанією Allen&Heath
Неділя, 15 квітня 2018, 07:00

 

 

На початку квітня на офіційному сайті виробника Shure було оприлюднено новину про співпрацю з британським виробником Allen&Heath. Компанії оголосили про співпрацю і підтримку функцій моніторингу та управління для цифрових радіосистем Shure ULX-D® і QLX-D™ у флагманської серії цифрових мікшерних консолей Allen&Heath dLive.

Після оновлення мікропрограмного забезпечення dLive до версії 1.7 інженери зможуть відстежувати стан безпровідних систем Shure не відходячи від консолі. Вся найважливіша інформація про системи, включаючи Mute, рівні сигналу та заряду батарей, буде відображатися в банках. Це дозволить моніторити одночасно кілька каналів. Обравши вкладку Preamp на кожному каналі, буде відображатися більш докладна інформація, така як частота, ім’я пристрою та індикація перевантаження. Посилення приймача та аудіоканалу Mute також керуватимуться безпосередньо з тачскріна консолі dLive. Або ж з програмного забезпечення dLive Director. Консолі dLive автоматично виявляють підтримувані пристрої Shure в одній локальній мережі.

Консолі dLive для безпровідних систем Shure

 

 

«Одне з ключових завдань консолей dLive — допомогти звукорежисерам сфокусувати їх увагу на заході. Особливо на напружених концертах і складних проектах на телебаченні. Саме тоді, коли один оператор відповідає за кілька різних аспектів шоу, — говорить Бен Морган, продакт-менеджер серії dLive компанії Allen&Heath. — Працюючи з Shure, ми зробили моніторинг ключових параметрів безпровідних систем більш легким і зручним через інтерфейс консолей dLive та додаток Director».

«Компанія Shure завжди приділяла увагу тому, щоб робочі процеси і досвід наших клієнтів були максимально простими та ефективними. Саме так зазначив Роб Фульбрюгге, старший директор з розробки продуктів Shure. — Наша співпраця з Allen&Heath полягає в інтеграції моніторингу та контролю двох наших найбільш продаваних безпровідних систем з їх потужними консолями dLive і програмним забезпеченням Director».

 

 

Інтеграція dLive V1.7 та безпровідних систем Shure демонструвалась на стенді Allen&Heath (Зал №3.1, F40) на виставці Pro Light&Sound у Франкфурті (10-13 квітня 2018 р).

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер