Головна Новини шоу-бізнесу L-Acoustics Open Day в Одесі!

Банер
L-Acoustics Open Day в Одесі!
Вівторок, 01 травня 2018, 06:41

 

 

Ви ще не відійшли від L-Acoustics Open Day в Києві? А компанія «РеалМюзік» вже рухається далі і готова порадувати вас анонсом Open Day в Одесі! І вона, не збирається опускати планку!

L-Acoustics Open Day в Одесі відбудеться вже 22 травня і буде проходити у конгрес-холі бізнес готелю Marlin (Польський спуск, 13). І знову на нашому заході будуть присутні Пітер Оувен (Peter Owen) – регіональний менеджер по продажами L-Acoustics, а також Тоні Сабо (Tony Szabo) – глава турового напрямку L-Acoustics, і вони із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші технічні питання.

Традиційно, на Open Day ви почуєте весь модельний ряд коаксіальних акустичних систем, від мініатюрних 5ХТ до потужних X15HiQ, серію криволінійних масивів ARCS c фіксованим кутом сполучення, представників лінійних масивів з WST технологією і унікальну акустичну систему нового покоління – SYVA з доповненнями SYVA LOW і SYVA SUB. Кожне прослуховування буде супроводжуватися попередньою презентацією ключових особливостей і технологій L-Acoustics.

 

 

Детальна програма буде анонсована трохи пізніше, але вже зараз компанія «РеалМюзік» настійно рекомендує пройти реєстрацію на Open Day. Як відомо, участь у заходах від РеалМюзік абсолютно безкоштовна, але тільки за умови попередньої реєстрації за посиланням:

https://goo.gl/forms/nSvHPsMnK5kU6VZO2

Слідкуйте за оновленнями Open Day на Facebook-сторінці заходу, вся основна інформація буде розміщуватися там. Запрошуйте друзів і знайомих – таку подію не можна пропустити!

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер