Головна Новини шоу-бізнесу d&b audiotechnik SL-Series – новий великоформатний масив

Банер
d&b audiotechnik SL-Series – новий великоформатний масив
Четвер, 03 травня 2018, 07:31

 

 

Компанія d&b audiotechnik є однією з найбільш інноваційних у світі професійної акустики і на Prolight + Sound 2018 компанія черговий раз підтвердила свій статус, продемонструвавши кілька унікальних продуктів: систему об`ємного звуку для Live – Soundscape, яка демонструвалася для усіх бажаючих. Але найгучнішим експонатом виставки (як в прямому, так і переносному сенсі) стала давно очікувана великоформатна серія SL, яка вперше була показана широкій публіці.

Очікувана вона була не тільки тому, що це перший масив такого формату (LF 2х14 `` + Mid 10`` + HF 3x1.4`` + Cardio 2x10``) у d&b audiotechnik, справа в тому, що перед запуском у серію, цей масив обкатувався довіреними прокатними компаніями на великих заходах у всьому світі, тобто чутки ходили, що почути цю систему можна було лише вдало потрапивши на концерт з її використанням, але подробиці про неї не розголошувалися, купити її було неможливо. І ось, через більш ніж рік випробувань, продукт був відточений до ідеалу і представлений для всіх охочих.

Коментарі від звукоінженерів, яким вдалося послухати демонстрацію SL-Series: «Нічого кращого я в своєму житті не чув». І немає підстав цьому не вірити ...

 

Більш детальніше на сайті компанії «Лайтек»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер