Головна Новини шоу-бізнесу K-Array надає гнучку аудіо систему для великого тематичного парку та курорту

Банер
K-Array надає гнучку аудіо систему для великого тематичного парку та курорту
Понеділок, 07 травня 2018, 06:55

 

 

Курорт «Land of Legends», спільне підприємство Rixos Hotels і всесвітньо відомої креативної компанії Dragone, включає в себе тематичний парк, аквапарк, готель, торговельні ряди і безліч закусочних.

Постійно діюче шоу, створене Dragone, не обмежено рамками театрального приміщення, а проходить по всій території, починаючи від параду човнів і закінчуючи гранд фіналом біля воріт.

Перед звукорежисером Коррадо Кампанелли (Corrado Campanelli) встало безліч проблем на етапі проектування, так як було багато областей, які потребують звукового покриття, і жорсткі тимчасові обмеження – все повинно було бути готове до моменту відкриття. Для цього необхідно було мати високоякісну і гнучку звукову систему.

Була встановлена комбінація спікерів Python-KP102 і сабвуферів thunder-KMT12 в півтора кілометровій частини каналу, де проходить парад човнів, кожна в формі музичного інструменту зі звуком на борту – два Пітона і Грім для відтворення звучання інструменту.

Зонування і маршрутизація здійснювалися за допомогою QSC Q-SYS 500i DSP, системи, що забезпечує синхронізацію по тайм-коду через оптоволоконне з'єднання, до того ж кожен динамік управляється індивідуально за допомогою K-Dante.

Також були встановлені 118 колонок Python-KP102 і 63 сабвуфера Thunder-KMT18 на будівлях вздовж каналу.

Для дельфінячого шоу було задіяно 16 Mugello-KH2, 6 сабвуферів Mugello-KS5 і 10 Dragon-KX12. Про звукопідсилення пасивного обладнання дбав Kommander-KA84.

Аудіо рішення:

  • 160 Python-KP102;
  • 20 Thunder-KMT12;
  • 63 Thunder-KMT18;
  • 16 Mugello-KH2;
  • 6 Mugello-KS5;
  • 10 Dragon-KX12;
  • 1 Kommnader-KA84.

 

Інформацію надала компанія «Індіго Мьюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер