Головна Новини шоу-бізнесу AMIRON WIRELESS: високоякісні навушники з Bluetooth і персоналізацією звуку

AMIRON WIRELESS: високоякісні навушники з Bluetooth і персоналізацією звуку
Субота, 19 травня 2018, 06:12

 

 

Beyerdynamic Amiron Wireless

 

AMIRON WIRELESS – це висококласні навушники з Bluetooth і ідеальним якістю звуку, яке досягається завдяки технології Tesla з Bluetooth-передачею топ-класу (Qualcomm® aptX ™ HD und AAC).

Навушники акустично адаптуються до слуху користувача завдяки інтегрованій технології персоналізації звуку і тому забезпечують ідеальний звук, незалежно від використовуваного пристрою. Персоналізація через додаток beyerdynamic MIY: ви можете створювати звуковий профіль, налаштовувати чутливість тачпаду, фіксувати щодня власні «слухові» звички – все на диво просто.

Неперевершений комфорт при використанні досягається завдяки збалансованому контактному тиску і ідеальній посадці. Навушники зроблені у Німеччині з високоякісних матеріалів, що обіцяє довговічність і бездоганну якість виготовлення. aptX ™ – торгова марка компанії Qualcomm Technologies International Ltd., зареєстрована в США і інших країнах.

 

 

Amiron Wireless

З навушниками Amiron wireless все, що ви відчуваєте, – це тільки музика.

Пориньте у захоплюючий, об'ємний і реалістичний звук.

Музичний будинок

Будинок завжди був ідеальним місцем для насолоди музикою. Тепер, з навушниками Amiron wireless, ваша музика отримала простір для розкриття всього свого потенціалу і буде слідувати за вами по п'ятах. Без проводів. З найкращою якістю звуку.

 

 

Динамічна персоналізація звуку.
Насолоджуйтеся улюбленою музикою по-новому

Відкривайте для себе улюблені пісні знову і знову з передовим додатком beyerdynamic MIY («Make it yours»). Серцем MIY є відзначена нагородами функція персоналізації звуку, розроблена Mimi Hearing Technologies. Сертифікований тест дозволяє вам аналізувати ваш власний процес прослуховування музики. Навушники Amiron wireless адаптують звук в точності під ваш звуковий профіль, вражаючи морем деталей, про існування яких ви раніше навіть не підозрювали.

Безперервний рух.
Насолоджуйтесь музикою без дротів і компромісів

Робочий стіл, кухня або крісло – тепер музика буде слідувати за кожним вашим рухом. Без проводів. Але з найкращою якістю звуку. Навушники Amiron wireless вражають неймовірною легкістю експлуатації завдяки інтуїтивному тачпаду і відмінною Bluetooth передачі. Вони підходять для кращих доступних кодеров-декодерів: Qualcomm® aptX HD ™ і Apple AAC – plus aptX ™ LL для передачі аудіо з мінімальною можливою затримкою при перегляді ТБ або відео. Навушники оптимізовані для аудіо високої роздільної здатності*.

 

 

Легендарний звук.
Для незабутнього музичного досвіду

Музика, яка зворушує вас до глибини душі, нарешті може зрушити з вами в путь. Навколишній простір оживає з вражаючими уяву обсягом і деталями, завдяки легендарної технології Tesla. Через дві секунди після того, як зручні амбушюри торкнулися ваших вух, ви поринете у захоплюючі об'ємні і реалістичні звуки, які продукують Amiron wireless – від глибоких і чітких басів до щільної і природної середини і шовково-легких верхніх частот.

 

 

Неймовірний комфорт.
Все, що ви відчуваєте, – музика

З навушниками Amiron wireless все, що ви відчуваєте, – це музика. Протягом багатьох годин. Це можливо завдяки десятиліттям досвіду проектування навушників для музикантів, звукорежисерів і меломанів. Результат: максимальний комфорт при використанні, завдяки збалансованому контактному тиску і ідеальній посадці.

 

 

Високоякісні матеріали.
Нескінченне задоволення від експлуатації

Навушники Amiron wireless надихатимуть вас довгий час – і це те, що ви відчуєте при першому дотику до них. І при другому. І так рік за роком. Це відчуття бездоганної майстерності, вкладеної у продукт ручної роботи, який вироблений в Німеччині, і неминущої якості обраних матеріалів, таких, як м'яке надголов'я від Alcantara® і також тонкі алюмінієві деталі.

 

 

* Тільки дротове підключення

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер