Головна Новини шоу-бізнесу HARMAN Professional Solutions відкриває демонстраційний центр і штаб-квартиру EMEA у Лондоні

HARMAN Professional Solutions відкриває демонстраційний центр і штаб-квартиру EMEA у Лондоні
П'ятниця, 25 травня 2018, 08:54

 

 

Нова локація розширює глобальну мережу демонстраційних центрів HARMAN Professional. Мультифункціональний об’єкт слугуватиме новою штаб-квартирою регіонального підрозділу HARMAN Professional Solutions для Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA) і демонструватиме технологічні досягнення корпорації.

Завдяки відкриттю Демонстраційного центру Harman у Лондоні ми розширюємо нашу надійну глобальну мережу і даємо нашим клієнтам по всьому світу можливість випробувати інновації від HARMAN Professional Solutions з перших рук.

Корпорація HARMAN Professional Solutions, світовий лідер у галузі аудіо-, відео-, освітлювальних систем і контролерів, включаючи мережеві аудіо-відео системи, оголосила про урочисте відкриття Демонстраційного центру HARMAN у Лондоні. Новий об'єкт розширює зростаючу глобальну мережу демонстраційних центрів HARMAN Professional Solutions, розташованих крім того у таких містах, як Лос-Анджелес (штат Каліфорнія, США) Сінґапур та Шанхай (КНР). Також, об’єкт слугуватиме штаб-квартирою регіонального підрозділу HARMAN Professional Solutions для Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA).

Центр демонструватиме, як унікальні професійні рішення HARMAN задовільняють потреби клієнтів у найрізноманітніших сферах: від індустрії розваг до ринкових задач. Площа центру складає 2 400 квадратних метрів. Цей об’єкт багатофункціональний – у ньому будуть розміщені офіси штаб-квартири регіонального підрозділу HARMAN Professional Solutions для Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA). Центр демонструватиме технічні досягнення таких брендів як JBL Professional, AKG Acoustics, AMX, BSS Audio, Crown International, dbx Professional, Lexicon Pro, Martin, Soundcraft і Studer.

 

 

«Відкриття демонстраційного центу в Лондоні – це великі інвестиції у регіон EMEA, які дозволяють нам поглиблювати зв’язки з клієнтами і значно посилити нашу присутність на критично важливих для нас ринках», – зазначив Кріс Сміт (Chris Smith), віце-президент регіонального підрозділу EMEA, HARMAN Professional Solutions. - Центр не лише дозволить клієнтам випробувати інновації від HARMAN, отримані «з перших рук», але і надасть у розпорядження наших співробітників найсучаснішу штаб-квартиру, завдяки якій ми відкриємося на досягнення нових вершин з більшою швидкістю та ефективністю».

Демонстраційний центр HARMAN у Лондоні складається з декількох відокремлених зон, а також офісних приміщень EMEA і конференц-залів. У виставковому залі розміщені рішення HARMAN, включаючи теми: Досвід роздрібної торгівлі (Connected Retail Experience), Простір для нарад (Huddle Space), Облаштування готельного номера (Connected Hotel Room), Домашній аудіозапис (Home Recording), Мережеві аудіо-відео системи (Networked AVoIP) та багато іншого. Фойє, конференц-зал та аудиторія - це не просто практично використаний простір, але зони, що демонструють рішення корпорації HARMAN для ресторанів, корпоративних, освітніх і театральних просторів.

«Завдяки відкриттю Демонстраційного центру HARMAN у Лондоні ми розширюємо нашу надійну глобальну мережу і даємо нашим клієнтам по всьому світу можливість випробувати інновації від HARMAN Solutions з перших рук», - зазначає Mohit Parasher, виконавчий віце-президент і президент HARMAN Professional Solutions. «Від звуку JBL Professional і світла Martin, до контролерів AMX і дисплеїв Samsung, цілісний центр – це бездоганна демонстрація того, на що здатна продукція HARMAN, скомбінована разом у бізнесовому чи розважальному сегментах.

Демонстраційний центр HARMAN у Лондоні відкритий для проведення зустрічей, виступів, виставок і протокольних заходів виключно для клієнтів, співробітників, дистриб’юторів, торгових представників, дилерів, артистів та інших галузевих спеціалістів HARMAN і Samsung.

Офіси HARMAN і Демонстраційний центр розташовані за адресою: Westside, London Road, Hemel Hempstead, HP3 9TD.

Відеоогляд демонстраційного центру

https://p.widencdn.net/qtqqyl/Harman_EMEA_London_Experience_Centre

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер