Головна Новини шоу-бізнесу Новий бренд в компанії «Соло» – NEXO (Франція)

Новий бренд в компанії «Соло» – NEXO (Франція)
П'ятниця, 01 червня 2018, 06:01

 

 

Шановні партнери!

Компанія «Соло» з гордістю представляє вам новий бренд в її портфелі – це акустичні системи, підсилювачі і лінійні масиви преміум класу від легендарної компанії NEXO!

 

 

NEXO розробляє новаторські рішення для звукопідсилення в своїй паризькій штаб-квартирі з 1979 року. Новаторські технології, інноваційні розробки та звукове перевагу компанії протягом десятиліть сприяли живим виступам у всьому світі, завойовуючи повагу і довіру звукових професіоналів у всьому світі.

Сьогодні NEXO є повноправним стратегічним бізнес-підрозділом корпорації Yamaha, що збігається з технологічним досвідом, результатом якого стали такі інновації, як NXAMP Series і 4х4 Powered TDControllers, які забезпечують повну інтеграцію управління акустичними системами і підсилювачами, а також консольне управління PA системами за новітнім і найпопулярнішим цифровим мережевим протоколом. Завдяки застосуванню дизайну, орієнтованого на конвергенцію, NEXO прагне не тільки підвищити аудиторію за рахунок розвитку все більш зрозумілих і звукових систем, що постійно контролюються, а й служити широкого спектру завдань завдяки поліпшеній спрямованості своїх систем.

NEXO також зосереджена на збереженні навколишнього середовища за рахунок використання відновлюваних і менш забруднюючих виробничих процесів і розвитку систем, які стають все більш компактними, зручними в транспортуванні і менш вимогливими до налаштування.

 

Інформацію надала компанія «Соло»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер