Головна Новини шоу-бізнесу Найвигідніша ціна на ідеальний інструмент для навчання Orla Stage Starter

Банер
Найвигідніша ціна на ідеальний інструмент для навчання Orla Stage Starter
П'ятниця, 22 червня 2018, 09:22

 

 

Цифрове піаніно Orla Stage Starter виявиться мрією, що збулася для кожного, хто хоче отримати повноцінний клавішний інструмент з чудовим класичним звучанням без необхідності постійно піклуватися про правильне налаштування та періодично запрошувати майстра.

Визнані італійські майстри подбали також про чудовий зовнішній вигляд інструменту. При всій компактності він виглядає дуже солідно і справляє враження справжнього витвору мистецтва. Всі, хто мріють колись зіграти великий концерт на роялі, можуть почати навчання з цифрового піаніно Orla Stage Starter. Інструмент має повну клавіатуру - 88 молоточкових клавіш з різним зусиллям натискання у верхньому і нижньому регістрах.

 

 

Піаніно поєднує в собі характеристики гарного акустичного інструменту з численними перевагами цифрових пристроїв. Завдяки можливості підключення до комп'ютера або будь-якого гаджету, можна грати разом з професійними музикантами, одночасно навчаючись у корифеїв.

Важливим плюсом для репетицій в невеликих приміщеннях без звукоізоляції є можливість займатися в навушниках. Таким чином, якщо гряде іспит або серйозний концерт, маючи цифрове піаніно Orla Stage Starter вдома, можна безперешкодно готуватися до виступу всю ніч безперервно.

 

 

Orla Stage Starter – хіт, в якому все ідеально: технічні характеристики, дизайн та відмінна ціна від Музикант.укр!

 

Інформацію надала компанія «Музикант.укр»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер