Головна Новини шоу-бізнесу Гібридний барабанний модуль Roland RT-MicS для створення неповторного звуку

Гібридний барабанний модуль Roland RT-MicS для створення неповторного звуку
Вівторок, 10 липня 2018, 06:30

 

 

Якщо для вашого виступу потрібно більше, ніж просто акустичні барабани — Roland RT-MicS це найнадійніший вихід. Модуль відкриє фантастичний простір у світ нових неповторних гібридних звуків. І для прилаштування його до акустичної установки знадобиться всього декілька рухів. А найголовнішим є те, що ніякого додаткового обладнання більше не знадобиться. RT-MicS пропонує вісім вбудованих тембрів, від легкого ручного плескання до різних варіацій звучання малого барабану. До того ж, доступ до них можна організувати за лічені хвилини. Звісно, для амбітних барабанщиків це тільки початок. Виробник передбачив можливість імпортувати семпліровані звуки з комп`ютера по USB. Можна також використовувати вбудований мікрофон для запису і подальшої обробки звуків. Наприклад, акустичного малого барабана/тому або мікшувати акустичні та цифрові звуки для отримання розкішних унікальних тембрів. Roland RT-MicS стане вашим найкоротшим шляхом, щоб пізнавати невичерпні можливості гібридних барабанів.

Цифрові тембри на акустичних звуках

Зазвичай, згідно стверджень музикантів, кожен барабанщик постійно в пошуку свого унікального звучання. Новий модуль RT-MicS від Roland пропонує просте рішення цієї проблеми. Компактний та портативний пристрій надає можливість барабанщику накладати звуки один на одного. А відтворити вісім тембрів запрограмованих виробником дуже просто — достатньо вдарити по барабану, до якого прикріплений модуль. При цьому разом з акустичним звуком відтворюється обраний вами електронний. Накладення звуків — ось що дійсно цікаво. При одному ударі відтворюється як семплірований тембр, так і чисто акустичний звук. Можна, наприклад, «посилити» звук малого барабану. Тобто, створити мікс зі знайомого щиглика акустичного інструменту з додатковим тембром малого барабану. Або накласти тамбурин на малий барабан для виділення слабких долей такту та багато інших нескінченних варіацій.

 

 

RT-MicS — оригінальне виконання безмежних звуків

Якщо у вашій уяві з`явився новий звук, то RT-MicS є найкоротшим шляхом включити його до свого арсеналу. Перш за все, завантажте з вільного доступу — програмний додаток RT-MicS Sender. Він передбачений для передачі засемплірованих даних у пристрій. Потім використовуючи USB — завантажте до 8 звуків сумарною тривалістю не більше 10 секунд. Далі, відразу ж можна розпочати творити. Мікшуйте звуки акустичного малого барабана/томів з ефектами або накладайте їх на звуки інших інструментів. Такі, які з технічних або інших причин взяти на виступ неможливо, наприклад литаври або гонги. Або щоб зекономити дорогоцінний час, виділений на установку обладнання. Можна також імпортувати тембри шейкера чи тамбурина (мікрофон не потрібен). А управління відтворенням здійснюється безпосередньо барабанами акустичної установки. Більшу гучність виконання забезпечить програмний додаток RT-MicS Sender. В ньому імпортовані звуки запускаються тільки при ударі по ободу.

 

 

Вбудований мікрофон для забезпечення оригінального звучання

Гадаємо, що багато хто замислювалися над тим, чи можна домогтися більшого від малого барабана та томів. Звісно, хотілося би отримувати цілковите задоволення від звучання на виступах. Саме завдяки модулю RT-MicS реалізувати це буде простіше простого. Встановіть пристрій на обод акустичного барабану і запишіть його звук за допомогою вбудованого мікрофона. І як вже зазначалось вище, вам не знадобиться більше ніякого додаткового обладнання. Після запису звуку акустичного барабана — ми його обробляємо, налаштувавши «під себе». Можна додати також зовнішні ефекти, наприклад, компресор або затримку. Знадобиться всього декілька хвилин, щоб унікальний звук, який стане доступним тільки вам, буде у вашій «кишені».

 

 

Гнучкі можливості конфігурації та потужний функціонал

Барабанщику, що концертує потрібне обладнання універсальне, таке щоб конфігурувати можна було, відповідно до поточних умов. Барабанний модуль Roland RT-MicS з легкістю дозволить адаптуватися до виступів на різних концертних площадках. З ним ви отримаєте безпроблемне виведення електронних тембрів і записаних звуків малого барабана або тому. І зробити це можна, як окремо, так і мікшувати їх в потрібній пропорції. До того ж, передбачена можливість редагування рівня обох звуків, щоб забезпечити оперативність управління балансом гучності. Також, можна мьютірувати електронний звук, утримуючи велику кнопку вибору тембру.

 

 

Недивно, що є такі барабанщики, які відносяться з відомою часткою настороженості до гібридних установок ударних. Пов`язано це з тим, що вони вважають їх сторонніми і складними. Тобто такими, які вимагають додаткового часу на установку в залі. Але цей міф відразу розсіюється для тих, хто спробував гібридний модуль RT-MicS. Адже він є найпростішим способом вирушити у подорож по всьому незвіданому безмежному світу. Змонтувати пристрій на ободі малого барабана або тому, найпростіша задача, яка вирішується без додаткових пристосувань. Все, що вам залишається, це налаштувати чутливість і поріг спрацьовування за допомогою колеса. Найголовніше, ви встигнете підготуватися до виступу вчасно, адже вам не знадобиться багато часу на установку. І зрештою, ви без проблем зможете використовувати і на вуличному концерті неповторні гібридні звуки. Адже в модулі RT-MicS передбачена можливість живлення від батарейок.

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер