Головна Новини шоу-бізнесу Bullet for my Valentine обрали мікшерну систему Allen & Heath dLive

Bullet for my Valentine обрали мікшерну систему Allen & Heath dLive
Субота, 14 липня 2018, 06:00

 

 

Гіганти хеві-метал з Уельсу, група Bullet For My Valentine, нещодавно вирушили у літню подорож по Великобританії та Європі, використовуючи мікшерні системи Allen & Heath dLive S Class.

За підтримки компанії SSE Audio звукорежисери групи підготували сетап з двох консолей S5000, кожна у парі з окремим DM64 MixRack, призначених для FOH і моніторів, з інтерфейсом gigaACE і картами Dante для віртуального саундчеку.

«Продукти Allen & Heath – це те, до чого я йшов довгі роки. Спочатку я мікшував на iLive, потім використовував GLD під час виїзних шоу, і нарешті, в кінці 2017 року дійшов до dLive, – розповідає FOH-звукорежисер Adam Boole. – Вбудовані ефекти просто прекрасні! Звук – глибокий, теплий і дуже точний. Завдяки функціональності даної консолі я ніколи не потрапляв у ситуацію, з якої не зміг би вибратися з її допомогою. З цією консоллю завжди можна знайти спосіб – її можливості безмежні».

Самі учасники бенду також є великими фанатами бренду Allen & Heath і використовують його цифрові мікшери багато років поспіль. Ось, що говорить Scott Howarth, моніторний звукорежисер на BFMV:

«DLive дає учасникам групи саме те, що вони хочуть чути у своїх персональних міксах. Вони люблять «великий» звук, яскравий і глибокий, а не суперчістий і відполірований. І dLive досягає цього з легкістю. Не бійтеся активно використовувати параметричний еквалайзер і пірнати в безліч вбудованих обробок – і ви отримаєте ідеальний мікс тональності і драйву для бенду».

Тур включає численні концерти по всій Європі, серед яких участь у великих британських і європейських фестивалях – таких, як Rock am Ring, Download Festival, Graspop і Impact Festival.

Scott, новачок в роботі з системою Allen & Heath, додає:

«Мені дійсно подобається пристосованість консолі і те, з якою легкістю на ній можна помістити все, що мені необхідно. Консоль звучить фантастично, що для мене найважливіше, і вона продовжує дивувати мене кожен раз. Я можу з упевненістю сказати, що обожнюю використовувати dLive для моніторів саме під час виступів Bullet».

Варто зазначити, що вже в серпні Bullet for my Valentine виступатимуть на популярному фестивалі Zahidfest і також використовуватимуть дві системи dLive S Class, надані прокатними компаніями Neko Rent і West Sound.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер