Головна Новини шоу-бізнесу Kurzweil – вибір №1 для навчання в музичній школі

Kurzweil – вибір №1 для навчання в музичній школі
Субота, 18 серпня 2018, 10:06

 

 

Ваша дитина хоче навчитися грати на фортепіано і ви плануєте віддати його в музичну школу, або студію, але не знаєте який інструмент буде більш підходящим? РеалМюзік з компанією Kurzweil допоможуть вам вирішити це завдання !! При виборі фортепіано для навчання ви стаєте перед вибором: акустичне піаніно або цифрове. Кожен з варіантів має свої плюси і мінуси, але все ж давайте розберемося ...

 

 

Акустичне піаніно – струнний ударно-клавішний інструмент з вертикальним розташуванням струн, головним плюсом для навчання в музичній школі є його автентичність, адже саме наявність струн і молоточків, що б`ють по ним, а також резонуючій деки і інших нюансів конструкції і дає те найпрекрасніше звучання фортепіано. Але у даного інструменту є мінуси – це практично не контрольована гучність і складність транспортування інструменту через його громіздкість. І тут на допомогу приходять цифрові піаніно, які емулюють звучання роялю й практично не відрізняються від акустичного і мають чудову молоточкову механіку, максимально наближену по відчуттю гри до акустичного фортепіано. При цьому подібні інструменти відрізняються набагато меншими габаритами і вагою, що дозволяє їх зручно транспортувати і при потребі переміщати по будинку, а також можливістю регулювати гучність або навіть підключати навушники і грати практично без зовнішніх шумів.

 

 

Найпростішим і доступним варіантом є придбання настільного цифрового піаніно Kurzweil KA-90, до котрому додатково, при бажанні, можна взяти спеціальну стійку з потрійним блоком педалей Kurzweil KAS5.

 

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер