Головна Новини шоу-бізнесу Педаль ефектів Source Audio SA126 Soundblox Bass Envelope Filter

Педаль ефектів Source Audio SA126 Soundblox Bass Envelope Filter
Вівторок, 21 серпня 2018, 07:33

 

 

Доводити, що бас-гітара відіграє важливу роль як інструмент в будь-якому гурті, бенді або ж оркестрі справа невдячна. Хто не знає таких відомих басистів як Джако Пасторіус, Маркус Мілер, Кларк Стенлі, Тоні Левін та багато інших відомих і улюблених виконавців. Окрім гарного інструменту музиканти під час гри використовують різноманітні аксесуари і передусім гітарну педаль ефектів.

Source Audio SA126 Soundblox Bass Envelope Filter педаль ефектів для бас-гітари. Що може цей пристрій, який на перший погляд виглядає досить скромно. Невеличкий за розмірами, не так вже й багато органів управління - кнопок, ручок. Але це тільки на перший погляд людини, яка не знайома з цим приладом. Тільки втаємничені зможуть випустити джина з цієї коробочки, зуміють використати всі можливості, які закладені в цей пристрій.

 

 

Source Audio SA126 Soundblox Bass Envelope Filter є результатом розвитку лінійки ефектів Source Audio, призначених для використання з бас-гітарами. Педаль включає немало небагато аж 21 різний фільтр, у тому числі 2-х і 4-х смугові пропускні фільтри НЧ, однопікові та трьохпікові фільтри, вузькосмугові вирізні фільтри, а також фазер. Кожен з цих варіантів може бути додатково відрегульований за допомогою ряду опцій, в тому числі позитивної / негативної розгортки і діапазону розгортки фільтра, часу атаки і загасання, вибору частотного діапазону.

Всі педалі серії Soundblox сумісні з контролерами руху Hot Hand, доступними окремо в дротових і бездротових конфігураціях. Bass Envelope Filter розміщений в міцному красивому корпусі і містить широкий спектр оригінальних звукових ефектів, що відрізняються високою варіабельністю і простотою у використанні. Це саме те, що допоможе Вам урізноманітнити звучання бас-гітари. Знайти нові рішення, а головне створить величезний простір для фантазій й нових нестандартних ідей.

Окрім того, тільки у нас можна оформити безпроцентну розстрочку.

Не економте на якості звучання, а обирайте те, що вам до вподоби. Вдалих покупок!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер