Головна Новини шоу-бізнесу Лінійний масив PARK AUDIO PARK LINE-12 на мотофестивалі «Дорога на Січ 2018»

Лінійний масив PARK AUDIO PARK LINE-12 на мотофестивалі «Дорога на Січ 2018»
Четвер, 23 серпня 2018, 13:35

 

 

На початку серпня відбувся один з наймасштабніших байкерських фестивалів – «Дорога на Січ 2018». Це щорічний міжнародний фестиваль байкерів та прихильників активного відпочинку.

Традиційно фестиваль проводили на території козацької фортеці «Дахнівська Січ», що знаходиться неподалік Черкас.

Напередодні тисячі байкерів зупинились у Черкасах, щоб продемонструвати своїх залізних коней містянам. Колона мотоциклів розтяглась більше, ніж на 10 км.

Цьогоріч організатори фестивалю приготували відвідувачам насичену програму заходів: світлові та піротехнічні шоу, ярмарку митців, спортивні змагання на мотоциклах і, звичайно, концертну шоу-програму за участі зірок, шоу-балетів, популярних музичних колективів.

 

 

Четвертий рік поспіль в складі концертного обладнання працював лінійний масив компанії PARK AUDIO. Цьогоріч в якості основного звуку на фестивалі використали комплект PARK LINE-12: 8 елементів лінійного масиву NL322 на сторону, та 16 сабвуферів SW128 MKII. Для зменшення рівня низьких частот на сцені був сформований градієнтний сабвуферний масив.

 

 

Для підсилення використовувалася новинка 2018 року від PARK AUDIO – підсилювачі RX9d, які мають вбудований DSP процесор та мережевий контроль за налаштуванням акустичних систем в програмі NetControl від DFM Audio.

В якості систем ближнього поля використовувалися елементи масиву PARK LINE-8 (дві пари елементів PE532e).

 

 

Активний комплект підсилення звуку DUPLEX SET було використано в якості SideFill.

На сцені працювали коаксіальні сценічні монітори CX5115.

Цьогоріч фестиваль зібрав рекордну кількість гостей - більше 6000 осіб. Організатори впевнені, що наступного року цей рекорд вдасться побити!

 

 

Повне технічне забезпечення: компанія IQtech.

Дізнавайтесь більше про новини PARK AUDIO на сайті: parkaudio.ua.

 

Інформацію надала компанія «PARK AUDIO»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер