Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «SoundHouse PRO» візьме участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018»

Компанія «SoundHouse PRO» візьме участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018»
Субота, 08 вересня 2018, 06:06

 

 

В компанії SoundHouse PRO є багато новин та нових продуктів щоб показати нашим друзям, партнерам, дійсним та майбутнім клієнтам! Запрошуємо всіх відвідати наш стенд під час «Українського Музичного Ярмарку 2018», який проходитиме з 11 по 13 жовтня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Ми представлятимемо наші традиційні торговельні марки Electro-Voice, Robe, Milos та Klotz, а також надбання останніх років – Meyer Sound, Dynacord, RDL, nivtec, Seetronic!

На нашому стенді серед вже добре відомих моделей звукового обладнання ви матимете змогу особисто познайомитися з найгарячішими новинками останнього року:

  • Electro-Voice EVOLVE 50 – перша ластівка Electro-Voice в розробці ультракомпактних колонних акустичних систем, яка поступово завойовує серця музикантів та виконавців по всьому світові.

 

 

Electro-Voice EVOLVE 50

 

  • Electro-Voice EVC – нова серія компактних інсталяційних акустичних систем з вражаючими параметрами та якістю відтворення звуку.

 

 

Electro-Voice EVC

 

  • Dynacord L3600 – нове покоління легендарних підсилювачів Dynacord, створених спеціально для турових та інсталяційних концертних комплектів.

 

 

Dynacord L3600

 

  • Dynacord C1800 – нове покоління легендарних підсилювачів Dynacord для інсталяцій.

 

 

Dynacord C1800

 

  • Dynacord IPX – новий щабель еволюції інсталяційних підсилювачів Dynacord, які створюють нові правила гри в своєму класі!

 

 

Dynacord IPX

 

  • Готовий системний рек як приклад рішення для організації багатоканальної системи озвучення на базі процесорів EV DC-One + Dynacord P64 + конверторами DANTE від RDL та системного блоку з програмним комплексом багатозонної трансляції нашої власної розробки AMOZzPLAYER.

 

 

AMOZzPLAYER

 

  • ROBE – світлове оформлення стенду виконуватимуть неймовірні моделі відомого чеського виробника ROBE Lead Wash 1200, POINTE та Mini Me.

 

 

ROBE

 

Крім того на Вас чекають легендарні активні мікшерні пульти Dynacord PowerMate та їх нова версія PM502, вертикальні масиви Dynacord Vertical Array у нестандартних конфігураціях, бюджетна серія Dynacord A-Line та новітня модель активного сценічного монітора Dynacord AXM 12A.

Чекаємо всіх на нашому стенді для цікавого спілкування та налагодження партнерських стосунків!

 

Інформацію надала компанія «SoundHouse PRO»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер