Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «KOBZAR LOGIC» візьме участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018»

Четвер, 13 вересня 2018, 12:01

Компанія KOBZAR LOGIC готує приємні сюрпризи для своїх партнерів та клієнтів на Українському Музичному Ярмарку 2018.

Ми будемо експонувати товари відомих брендів, яких представляємо в Україні офіційно. Традиційно покажемо лінійний масив ARES 8a від бельгійського виробника AudioFocus, який встиг відпрацювати майже з усіма відомими українськими артистами, та потрапив до багатьох рейдерів. Привеземо цікаві, на наш погляд, нові акустичні системи від німецького бренду LD Systems, флагманське обладнання XTA Electronics, нові підсилювачі та процесори Digisynthetic, різноманітні зручні стойки від популярного вже в усьому світі бренду Gravity Stands, що дарує 5 років гарантії на свою продукцію, а ще будуть - Palmer - надійні прилади для обробки аудіо, AdamHall - перевірені часом та незамінні дрібниці, Cаmeo – бюджетні світлові прилади, Defender – кабельні захисні системи, Multi Light – китайське професійне світло та найпопулярніші в Україні караоке системи Studio Evolution.

А також, офіційно раді представити нашого нового ексклюзивного партнера – італійську компанію PERONI, що є беззаперечним лідером у виробництві театральних сценографічних виробів, декорування та обладнання сцени, шоу, театральних постановок. Італійський виробник з досвідом в два століття та європейськими стандартами якості та безпеки пропонує текстильне виробництво, сценографію, механіку сцени, проекційні екрани, сценічні підлогові покриття, матеріали для декорацій та спецефектів.

І ще один сюрприз – це нові, дійсно якісні акустичні системи з незабутнім дизайном, які нікого не залишать байдужим. Але поки що це маленька таємниця, яка буде відкрита на нашому стенді 11 жовтня.

Тож, побачимось! Всіх запрошуємо!

Інформацію надала компанія «KOBZAR LOGIC»