Головна Новини шоу-бізнесу Інноваційна система DAS Audio AERO40 в Україні

Інноваційна система DAS Audio AERO40 в Україні
Неділя, 16 вересня 2018, 07:50

День міста Миколаїв. 08 вересня 2018 р.

Aero 40A – це трьох смугова система лінійного масиву, яка об`єднує можливості віддаленого моніторингу та управління. Унікальна конфігурація Aero 40A Advanced Line Array System (ALAS ™) включає 12-дюймовий динамік у конфігурації з бас-Хорном для кращого відтворення НЧ.

Середній діапазон обробляється новим 8-дюймовим спікером, розробленим спеціально для Aero 40A. Високочастотне відтворення залежать від двох D.A.S.M-75N, на новому хвилеводі BPS-2912.

Трьохканальний високопродуктивний підсилювач класу D оснащений блоком живлення в режимі перемикання (SMPS) і комплексним пакетом захисту як для підсилювача, так і для компонентів. Перший канал підтримує низькочастотний канал, другий канал – в середньому діапазоні з каналом три, годує високочастотні драйвери. Aero 40A включає новітні процесори цифрових сигналів. FIR-фільтри забезпечують ідеальне вирівнювання АЧХ, що забезпечує виключно рівномірне покриття аж до точки обрізу кросовера.

 

 

Використовуються сучасні перетворювачі AD/DA, що дозволяють значно поліпшити динаміку, знизити спотворення і рівні наднизького шуму. Віддалений моніторинг і управління забезпечується за допомогою DASnet ™, додатки для управління звуком для D.A.S. що пропонують користувачам миттєвий та інтуїтивний погляд на стан системи, а також контроль за рядом параметрів як одного кабінету так і групи кабінетів.

 

Інформацію надала компанія «Індіго М`юзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер