Головна Новини шоу-бізнесу Q-SYS™ об'єднує корпоративні локації LinkedIn

Q-SYS™ об'єднує корпоративні локації LinkedIn
П'ятниця, 21 вересня 2018, 07:22

 

 

Конференц-зал однієї з корпоративних локацій LinkedIn

 

Мережа LinkedIn – одна з найбільших у світі соціальних платформ, яка стрімко розвивається і більше 500 мільйонів чоловік створюють і обслуговують з нею свої бізнес-мережі. Для швидкої, ефективної і гнучкої роботи мережі LinkedIn була обрана платформа Q-SYS, яка гарантує найкращу інтеграцію об'ємних багатоцільових переговорних залів відразу у декількох корпоративних локаціях.

Виклики

У кожній з чотирьох каліфорнійських корпоративних локацій LinkedIn для проведення зборів використовується велика кількість багатофункціональних конференц-залів, де на високому технічному рівні проводяться презентації, що охоплюють кілька локацій. Для забезпечення безперебійного зв`язку між локаціями і централізованого управління знадобилася надзвичайно гнучка інфраструктура AV.

Ведучий системний інтегратор David Carroll Associates (DCA) і LinkedIn вирішили впровадити Q-SYS у славетній штаб-квартирі компанії в Сан-Франциско, у представництвах в Міддлфілд, Маунтін-В`ю, Каліфорнія, і в Мауд, що в Саннівейлі, Каліфорнія. Незабаром до цього списку додасться і четверте місце, на Пасторії авеню. Мета полягала у тому, щоб об`єднати усі об`єкти, що забезпечують максимальну гнучкість обробки аудіо та відео, та управління – як для поточних, так і для майбутніх вимог. Кожна з чотирьох локацій у даний час була оснащена процесорами QSC Integrated Core 500i. Кожен з цих процесорів має можливість розміщення восьми вхідних і/або вихідних карт Q-SYS. Кількість каналів може бути додатково розширена за рахунок додавання I/O фреймів Q-SYS і інших периферійних пристроїв Q-SYS.

Висока щільність каналів

Більш уважне вивчення інсталяції у Сан-Франциско підтвердило переваги платформи Q-SYS. Q-SYS, зокрема, пропонує надзвичайно високу щільність каналів, підтримувану технологією на базі Intel. «Поєднання Core і Q-SYS I/O використовувалося для перетворення різних форматів в Dante і з Dante та забезпечення можливості мікшування», – пояснював Джон Бреннейс (John Brenneis), провідний інженер-проектувальник DCA.

AES67

LinkedIn передбачає маршрутизацію аудіо між локаціями через AES67, стандарт audio-over-IP, який гарантує сумісність між існуючими аудіо-мережевими продуктами на базі IP. Станом на квітень 2017 року програмне забезпечення Q-SYS Designer вже підтримувало стандартну сумісність AES67, яку LinkedIn планував впровадити для своїх локацій.

Луна-придушення

Впровадження базового двостороннього зв`язку – це одне, але забезпечення хорошого звуку – окреме завдання. Для безперебійного двостороннього зв`язку платформа Q-SYS надає ідеальне рішення з технологією акустичного луна-придушення третього покоління (AEC), яка гарантує, що увесь звук буде передаватися зі стовідсотковою чіткістю. У приміщенні використовувалися програмні процесори AEC, які входять в арсенал будь-якого процесора Q-SYS. Це забезпечило роботу більше як десятка портативних і стаціонарних мікрофонів у кожній кімнаті, змікшованих у локальну звукову систему з кодеком відеоконференції.

«Ми тестували акустичне луна-придушення (AEC) від усіх основних виробників DSP, – розповідав Девід Керролл (David Carroll). – І ми виявили, що AEC у Q-SYS прибирає відлуння дуже ефективно і в той же час зберігаючи природність мови».

Аудіо конвертація

На додаток до стандартної обробці звуку, Q-SYS був використаний для конвертації сигналу від SDI джерел до Dante пристроїв. Аналогові мікрофонні і лінійні сигнали з відеоконференції софта Cisco також легко могли бути відправлені у формат Dante.

 

 

Результати

«Коли створення AV-мережі знаходилося у перехідному періоді, іноді виникало відчуття, що ми були залучені у науковий проект, тому що стандарти продовжували змінюватися», – казав Бреннейс. Але результат очевидний: створення мульти локаційнної інфраструктури з використанням віддалених точок в якості віртуальних студій, це рішення настільки гнучко, що воно буде рости разом з вимогами LinkedIn».

«Оскільки Q-SYS – це програмна платформа, то вона дозволяє робити те, що ви хочете і коли необхідно», – казав фахівець з LinkedIn Гері Шнайдер (Gary Schneider). – «Це гнучка платформа, яка дозволила нам досягти мети». Він підсумував наступне: «Ми задоволені результатами на сьогоднішній день, і DCA виконали фантастичну роботу по оптимізації використання Q-SYS. Краще, звичайно, ще попереду, так як скоро буде забезпечена повна свобода обміну і маршрутизації між всіма чотирма локаціями завдяки Q-SYS і оптоволоконному підключенню до 10 Гб».

Устаткування штаб-квартири в Сан-Франциско:

  • 1x Q-SYS Core 500i.
  • 2x Q-SYS I/O Frame 8s.
  • 4x CAES4 AES-3 (цифрові карти I/O).
  • 1x CDN64 Dante ™.
  • 1x CIML4 Mic/Line (аналогова вхідна карта).
  • 1x COL4 (аналогова лінійна вихідна карта).

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер