Головна Новини шоу-бізнесу Нова карта Waves для мікшерів Allen & Heath SQ

Нова карта Waves для мікшерів Allen & Heath SQ
Субота, 22 вересня 2018, 06:30

 

 

Allen & Heath розширив свій арсенал мережевих карт, додавши опцію Waves SoundGrid.

Карта SQ Waves забезпечує будь-який SQ-мікшер з інтерфейсом 64x64 96 кГц або 48 кГц доступом у мережу Waves SoundGrid через порт введення-виведення.

Тепер будь-який SQ-мікшер доступний для використання плагінів Waves, багато шляхового запису (на частоті 96 кГц або 48 кГц), додатків віртуального саундчеку та роутінгу.

Waves SoundGrid – це протокол Audio-over-Ethernet, розроблений Waves для професійних аудіо-додатків реального часу. Карта також дозволяє використовувати існуючі плагіни Waves з дуже низькою затримкою, використовуючи стандартні мережі Gigabit Ethernet, а не USB-з`єднання.

«Waves SoundGrid є дуже популярним варіантом серед наших користувачів dLive, і багато турові системи використовують карту Waves для запису мультитреків», – прокоментував глава продукту Allen & Heath Нікола Беретта. «З моменту запуску SQ ми отримали запити на отримання тієї ж технології тут і після випуску наших карт Dante і SLink, ми дуже ради відзначити ще одну область у списку протоколів і стандартів підтримки SQ».

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер