Головна Новини шоу-бізнесу Консоль DiGiCo SD7 управляє звуком в турі Еда Ширана

Консоль DiGiCo SD7 управляє звуком в турі Еда Ширана
П'ятниця, 19 жовтня 2018, 07:10

 

 

Кріс Марш, шеф-саундпродюсер
і FOH-звукорежисер Еда Ширана

 

Чотириразовий переможець «Греммі» Ед Ширан навчався своєму ремеслу на вулицях Лондона, Дубліна та інших міст. В результаті він вміє, на відміну від багатьох інших виконавців, створювати близькість з аудиторією навіть на величезних стадіонах, де він грає у своєму нинішньому світовому турне Divide. Це третій світовий тур Еда, названий на честь його останнього студійного альбому, – від Турина, Італія, де він стартував у березні 2017 року, до Кейптауна, де тур закінчиться в березні 2019-го.

У кожному місті туру консоль DiGiCo SD7, за підтримки провайдера SR, розташованого у Британії Major Tom Ltd, є сполучною ланкою між Ширане на сцені і тисячами шанувальників в залі на величезних майданчиках – таких, як PNC Park в Піттсбурзі, Rogers Center в Торонто і стадіон FNB у Йоганнесбурзі. Консоллю SD7 і SD-Rack управляє Кріс Марш, шеф-саундпродюсер і FOH-звукорежисер Еда Ширана ще з часів його туру 2011 року.

Примітно, що Марш одночасно мікшує вокал Еда і його гітару – остання передається через динамічний капсуль для створення вокальної петлі – а також віддає сигнал в вушні і підлогові монітори, все через SD7. Консоль також використовується у якості матриці для бездротового зв`язку Clear-Com FreeSpeak II, яку використовує команда під час шоу. Марш визнається, що це єдина консоль, яку він міг би використовувати для такого туру і шоу: «Вона робить все».

Мікшування звуку соліста, який виступає перед десятками тисяч глядачів, складніше, ніж може здатися. Як пояснює Марш: «На відміну від групи, кожна невелика недосконалість одного артиста відразу стає очевидним. Якщо з якоїсь причини вийде з ладу четверта скрипка в оркестрі, ніхто не помітить. Але сольному виконавцю ховатися нікуди».

 

 

Таким чином, Марш дуже цінує можливість мати все, що йому потрібно, на одній поверхні, що робить управління шоу набагато простішим і більш передбачуваним.

«Мені потрібно уважно слухати, як Ед створює петлі на сцені, щоб набирати щільність звуку, і я повинен бути готовий, коли він змінює гітари між піснями, або якщо він «рве» струну. На SD7 всі необхідні мені елементи управління повністю доступні, і я можу стежити за всім, все ще зберігаючи увагу на сцені. Динамічний еквалайзер також являє собою величезну допомогу, особливо для гітари, тому що гучність гри Еда може варіюватися досить часто. І функція Audio Enhancer на консолі дійсно допомагає мені сформувати нижній діапазон гітари».

Марш використовує серію SD роками, починаючи з SD11 вісім років тому. «Мене виховували як аналогового людини, і SD7 володіє саме такими якостями, – говорить він. – Еквалайзер дуже функціональний і працює природно і музично. У звуці Еда багато нюансів, і тільки з SD7 я можу їх донести до публіки і вдосконалити. Ніщо інше на таке не здатна».

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер