Головна Новини шоу-бізнесу Інсталяція в Румунії: MAG Fly 6 в Kruhnen Musik Halle

Інсталяція в Румунії: MAG Fly 6 в Kruhnen Musik Halle
Неділя, 21 жовтня 2018, 09:07

Kruhnen Musik Halle – найбільший заклад в Брашові (Румунія), який, наслідуючи популярну тенденцію, поєднує в собі концертний зал і нічний клуб. Крім того, це – ще один європейський майданчик, де працюють системи MAG Audio.

З огляду на акустичні характеристики самого приміщення, а також високі вимоги до продуктивності звукової системи, в якості основної PA системи був встановлений лінійний масив MAG Fly 6, по 3 модулі в каожному підвісі. MAG Fly 6 – це активна система з фіксованим кутом, яка, незважаючи на свій компактний розмір, має високу потужність і дуже проста в налаштуванні і використанні завдяки вбудованим підсилювальним модулям Powersoft.

За низькочастотну підтримку всієї системи відповідають 6 активних сабвуферів Fly Sub 18, а ще 4 модулі MAG Fly 6 працюють як outfill-системи. Озвучення ближніх зон забезпечують 2 активних системи Z 120A.

Мониторна лінія в Kruhnen Musik Halle – 6 активних систем MAG Focus 15A. активних коаксіальних систем. Крім сценічного моніторингу, вони також часто використовуються для моніторингу Dj place, що можливо завдяки вбудованому адаптеру встановлення системи на стійку.

Інформацію надала компанія «MAG Audio»