Головна Новини шоу-бізнесу M-Audio M-Track 8X4M – нове покоління звукового інтерфейсу

M-Audio M-Track 8X4M – нове покоління звукового інтерфейсу
Понеділок, 05 листопада 2018, 09:41

 

 

Лідер інноваційної технології виробництва музичного обладнання компанія M-Audio, оголосила про випуск 8-канального звукового інтерфейсу M-Track 8X4M. Новинка замінила попередній інтерфейс, випущений в 2016 році M-Audio M-Track 8X4.

Новий USB-аудіо/MIDI-інтерфейс забезпечує всі з`єднання, необхідні для легкого створення професійних записів 24-біт / 192 кГц студійної якості. Модель M-Track 8X4M оснащена елегантним міцним металевим корпусом з великим центральним регулятором гучності. Прозорим малошумним кришталевим передпідсилювачем і чистими A/D-перетворювачами, які забезпечують найвищу продуктивність звуку в своєму класі.

 

 

Лінійка M-Audio M-Track 2018

На сьогодні лінійка M-Track від M-Audio складається з:

M-Track – двоканальний USB-аудіо/MIDI-інтерфейс.

Plus – двоканальний USB аудіо/MIDI-інтерфейс з цифровим вводом/виводом.

QUAD – двоканальний USB аудіо/MIDI-інтерфейс, це поєднання надійного набору функцій з надзвичайною простотою використання.

Eight – високоякісний рековий аудіоінтерфейс USB 2.0 з технологією Octane Preamp. В інтерфейсі використані кращі попередні, а також мінімізовані затримка і шуми. Даний пристрій спеціально розроблений для розширення можливостей запису з ультранизьким рівнем шуму на шляху сигналу.

M-TrackII – універсальний USB-аудіоінтерфейс, який передбачає пряме підключення будь-якого інструменту від електрогітари до професійного конденсаторного мікрофона.

 

 

Plus II – універсальний двоканальний аудіоінтерфейс USB 2.0 з роздільною здатністю 24 біт/96 кГц. Цей звукозаписний інтерфейс оснащений входом для електрогітари і конденсаторного мікрофона. Забезпечує професійну якість запису і відтворення завдяки перетворювачу з розрядністю 24-біт/96 кГц.

2X2 – 2-In/2-Out 24/192 — двоканальний USB-аудіоінтерфейс з прямим моніторингом, входами XLR/TRS і TS, фантомним живленням, софтом Cubase LE і AIR Software Suite в комплекті.

2X2M – 2-In/2-Out 24/192 USB-аудіо/MIDI-інтерфейс для підключення до Mac або PC.

Hub – аудіоінтерфейс USB-моніторингу з вбудованим 3-портовим концентратором, без аналогових входів для запису.

2X2 Vocal Studio Pro – повний пакет для вокального виробництва.

8X4M – 8-In/4-Out 24/192 USB-аудіо/MIDI-інтерфейс. Забезпечує всі з’єднання, необхідні для легкого створення професійних записів студійної якості.

 

 

M-Track 8X4M — найвища продуктивність звуку в своєму класі

Новий пристрій є двоканальним, і нехай вас не бентежить безліч роз’ємів для підключення. Зате вхідні роз’єми у M-Track виконані не комбінованими. У порівнянні з інтерфейсом минулого покоління була повністю перероблена компоновка керуючих елементів. Кнопка включення живлення була перенесена на верхню панель пристрою, з’явилися кнопки фантомного живлення +48В.

 

 

M-Track 8X4M може підключатися до стандартного порту USB і до порту USB C. Кабелі для обох варіантів підключення йдуть в комплекті з інтерфейсом. Також виробник постачає разом з пристроєм наступний набір програм:

 • Pro Tools First M-Audio Edition;
 • Ableton Live Lite;
 • AIR Music Xpand! 2;
 • AIR Music Mini Grand;
 • AIR Music Strike;
 • бібліотека на 2 Гб семплів.

 

 

M-Track 8X4M оснащений 4-комбінованими входами, 2-інструментальними, 2-лінійними 2 незалежними виходами для навушників. Плюс 4 виходами для підключення колонок або моніторів, а також додатково були додані MIDI порти. Новинка підтримує частоту дискретизації до 192 кГц. Укомплектована передпідсилювачами Crystal Preamps з низьким рівнем шумів і має якісні АЦП.

 

 

Технічні характеристики M-Track 8X4M:

 

 

Лінійні входи

 • Динамічний діапазон: 113 дБ.
 • шум + кг: 0,001%.

Гітарні входи

 • Динамічний діапазон: 110 дБ.
 • шум + кг: 0,001%.

Лінійні виходи

 • Динамічний діапазон: 113 дБ.
 • Кг + шум: 0,002%.

Виходи для навушників

 • Динамічний діапазон: 111 дБ.
 • Кг + шум: 0,002%.
 • Потужність: 160 мВт при 32 Ом.

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер