Головна Новини шоу-бізнесу Компанія Dave Smith Instruments, нещодавно перейменована у Sequential, випустила новий синтезатор Prophet XL

Банер
Компанія Dave Smith Instruments, нещодавно перейменована у Sequential, випустила новий синтезатор Prophet XL
Субота, 01 грудня 2018, 07:34

 

 

DSI Prophet XL

 

Компанія Sequential оголосила про випуск нового Prophet XL – 76-клавішній версії гібридного синтезатора Prophet X (семпли + синтезаторні звуки). У цій моделі також дебютує версія 2.0 операційної системи для Prophet XL і Prophet X, яка додає нові функції, включаючи 32-голосний режим, створення петель семплів у прямій і зворотній послідовності, нове призначення модуляції (Hack, Decimate і дилей для інструментів), новий ефект Ring Mod і ще кілька поліпшень.

Prophet XL пропонує ту ж потужну комбінацію високоякісних семплів від 8Dio і повноцінні можливості синтезатора, які отримав і його 5-октавний старший брат Prophet X. Але тепер концепт є більш досконалим рішенням для студії і сцени, завдяки додаванню напівзваженої 76-клавішної клавіатури з високоякісною технологією Fatar.

У серці обох моделей Prophet XL і Prophet X знаходиться звуковий процесор, який обслуговує одночасно два семплові інструменти з частотою дискретизації 16 біт/48 кГц плюс два цифрових осцилятора високого дозволу з waveshape-модуляцією. Усе обробляється аналоговими фільтрами. У режимі стандартного звучання інструмент забезпечує 8-голосне стерео або 16-голосне моно. Режим 32-голосного відтворення, який є відмінною рисою нової операційної системи 2.0, дозволяє використовувати парафоніческі фільтри при застосуванні Prophet XL у якості окремого семплового інструменту або осцилятора.

Дейв Сміт коментує:

«Ми розробили Prophet XL для музикантів, які хотіли мати більше, ніж просто хороший інструмент. Ми додали розширену напівзважену клавіатуру і 32-голосний режим відтворення. Ми зробили нову модель ще більш досконалою для відтворення звуку акустичних або електронних піаніно і інших інструментів, де зростаюча поліфонія є критично важливою. Звичайно, 32-голосний режим також доступний на Prophet X з операційною системою OS 2.0, так що всі наші покупці залишаться задоволеними».

Семпл-контент для серії Sample Prophet X забезпечили творці звуку 8Dio, відомі як піонери deep-семплірування.

Ось що сказав про новий інструмент співзасновник 8Dio Troels Folmann:

«Ми бажали дати музикантам кращі інструменти і надихнути їх. Prophet XL – це істотне поліпшення оригінального Prophet X. Більше клавіш і голосів для більшої яскравості і творчості».

150 ГБ бібліотеки семплів у Prophet XL і Prophet X включають численні акустичні і електронні інструменти, а також розширену колекцію зовнішніх і кінематографічних ефектів. Користувачі зможуть формувати семпли і за допомогою петель, розтягувати семпли, використовувати синтезаторні функції формування звуку, які включають 4 envelope-генератори, 4 LFO, матрицю глибокої модуляції і інші інструменти. Prophet XL, як і Prophet X, містить 50 ГБ внутрішньої пам`яті для імпортування додаткових семплів. Доступні додаткові набори семплів. Підтримка створених користувачами семплів запланована на грудень 2018 року.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер