Kyiv Music Days. Autumn. Sound

Раді повідомити вам, що в рамках Українського музичного ярмарку 2019 відбудеться осіння сесія Міжнародного форуму концертної індустрії Kyiv Music Days. Вперше у форматі тематичної конференції, присвяченої звуку, його продакшну та маркетингу – Kyiv Music Days. Autumn. Sound

Український музичний ярмарок проходить у Києві з 1995 року. Це єдина в країні виставка професійного звукового та світлового обладнання та музичних інструментів. Ярмарок дає можливість аматорам та професіоналам випробувати понад 1000 найновіших розробок найкращих українських та закордонних виробників.

Протягом двох днів, 4-5 жовтня, ми підніматимемо та вирішуватимемо питання, що пов'язані з усіма аспектами продакшну, звукозапису, взаємодії різних напрямів бізнесу, як-то промоутери та прокатні компанії, слухатимемо кейси українських та закордонних експертів, презентації офіційних імпортерів, воркшопи та багато іншого.

Вхід на конференцію Kyiv Music Days. Autumn. Sound за попреденьої реєстрації та за наявності квитка на Український музичний ярмарок 2019.
28.08.2019