Головна Спеціальні пропозиції наших партнерів

Банер
Струни Jimi Hendrix зі знижкою 50%!
Четвер, 20 грудня 2018, 09:52

 

 

Вибираючи електрогітару, досвідчені музиканти обов`язково звертають увагу на струни. Їх якість, по суті, визначає все.

Далі…
 
Акція! Програмне забезпечення у подарунок від Arturia!
Понеділок, 26 листопада 2018, 19:28

 

 

Компанія Arturia зробила приємний подарунок - протягом обмеженого часу KeyLab MkII і KeyLab Essential будуть постачатися в Україну з ще більш неймовірними, відзначеними нагородами віртуальними інструментами з легендарної колекції програмного забезпечення Arturia. Щоб активувати безкоштовне програмне забезпечення треба зареєструвати вашу midi-клавіатуру після покупки на сайті www.arturia.com.

Далі…
 
Акція: два за ціною одного!
Вівторок, 13 листопада 2018, 07:15

 

 

Близько 200 видів класичної або ж іспанської шестиструнної та більше 200 видів акустичних гітар є у продажі в магазині «Музикант.укр». Важко знайти таке різноманіття даного виду музичних інструментів в одному місці і в наявності. Хто ще вагається, роздумує або зважає всі «за» і «проти» заходьте до нас. Окрім того, що ви маєте можливість вибрати інструмент як в ціновому діапазоні, так і по звучанню, виробнику, кольору. Чому саме зараз найсприятливіший момент, щоб придбати класичну або ж акустичну гітару? Тому що діє акція, при покупці музичного інструменту, ви отримуєте подарунок який стане вам у пригоді і буде найнеобхіднішим аксесуаром - тюнер/метроном Yonika MT-55!

Далі…
 
Акція! Знижка на активні студійні монітори JBL LSR – 20%!
Середа, 24 жовтня 2018, 09:28

 

 

З 1 по 30 листопада придбайте активні двосмугові студійні монітори JBL LSR 305 та JBL LSR 308 зі знижкою 20%!

ВЧ-динаміки моніторів JBL LSR 305 та 308 працюють на новітній запатентованій рупорній технології JBL – Image Control Waveguide. Вона гарантує студійну якість звуку навіть у великих приміщеннях.

Далі…
 
Чохли до маршових барабанів за півціни – акція від «Музикант.укр»
Вівторок, 23 жовтня 2018, 09:21

 

 

Будь-яке свято від державного до більш вузького місцевого, що проводиться в невеличкому містечку або ж навіть селищі, не може відбутись без музичного супроводу. І тут як ніколи будуть корисні маршові барабани. Вони призначені для гри під час руху і мають особливу «збрую», яку барабанщик одягає на себе. Дуже гучний, виразний, чіткий, добре артикульований звук маршових барабанів відмінно чути на відкритому просторі або у великих приміщеннях. Тому вже з перших звуків цього інструменту у людей, що присутні на параді, святі або ж інших урочистостях створюється піднесений святковий настрій. Тому без маршових барабанів будь-який захід не буде по-справжньому насичений емоціями і враженнями.

Тільки з 18 жовтня по 18 листопада 2018 «Музикант.укр» проводить чудову акцію для тих хто вирішив придбати маршові барабани. 50 % знижки на захисні чохли від італійської фірми Bespeco при купівлі маршових барабанів від Premier. В акції беруть участь:

Далі…
 


 
Банер
Банер