Угода про конфіденційність

(Згідно Закону України 2297-VI «Про захист персональних даних» в редакції від 21.12.2019)

Дана угода полягає між ПП «Музичні технології» – компанією (далі по тексту – адміністрацією сайту), що надає доступ до послуг сайту «Український музичний ярмарок» (далі по тексту – сайту), і приватною особою – користувачем, який дає своє добровільне волевиявлення, щодо надання дозволу на обробку його персональних даних для реєстрації участі його компанії в "Українському музичному ярмарку", і який відвідав сторінки сайту, або відвідувачем, який користувався хоча б однією сторінкою у рамках сайту (далі по тексту – відвідувачем сайту).

Дана угода регулює порядок збору, використання й розголошення адміністрацією сайту інформації про приватну особу, яка може бути визнана конфіденційною або є такою по визначенню.

1. Джерела інформації

1.1. Інформація, про яку мова йде в даній угоді, може бути персоніфікованої (прямо стосовної до конкретної особи або асоційованої з ним) і неперсоніфікованої (дані про відвідувача сайту, отримані без прив'язки до конкретної особи).

1.2. Адміністрації сайту доступна інформація, одержувана такими способами:

1.2.1. При переписці Адміністрації сайту з відвідувачами сайту за допомогою електронної пошти.

1.2.2. Інформація, надавана відвідувачами при реєстрації на форумі, сайті, у рамках заходів, проведених адміністрацією сайту, опитуваннях, заявках, формах зворотному зв'язку, шляхом внесення записів у реєстраційні онлайн-форми.

1.2.3. Технічна інформація – дані про інтернет-провайдера відвідувача, Ip-адреси відвідувача, характеристиках використовуваного ПК і програмного забезпечення, дані про вивантажені з сайту файли, тощо.

1.2.4. Статистичні дані про переваги окремо взятого відвідувача.

1.3. Конфіденційною в розумінні даної угоди може бути визнана лише інформація, що зберігається в базі даних сайту в зашифрованому виді й доступна для перегляду винятково адміністрації сайту.

Інформація про особу, яка добровільно розміщена їм у загальних розділах сайту при заповненні реєстраційних форм і доступна будь-якому іншому користувачеві сайту, або інформація, яка може бути вільно отримана з інших загальнодоступних джерел, не є конфіденційною.

2. Безпека

2.1. Адміністрація сайту використовує сучасні технології забезпечення конфіденційності персональних даних, даних, отриманих з реєстраційних форм, що залишаються відвідувачами сайтів, з метою забезпечення максимального захисту інформації.

2.2. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманою адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) її сайтів і/або заповнення реєстраційних форм, у тому числі й персональні дані користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України.

Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює й надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Користувацького повідомлення, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти в писемній формі адміністрації сайту про зміни його персональних даних.

3. Заключні положення

3.1. Відвідуючи сторінки сайту й/або заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично ухвалює умови Угоди про конфіденційність.

3.2. Діяльність адміністрації сайту здійснюється відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звертання будуть розглядатися винятково в порядку, передбаченому законодавством України.

3.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Користувачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності сайту.

3.4. Умови даної Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в однобічному порядку.

Україна, м. Київ
© 1993-2020, ПП «Музичні технології»